Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

***AŞK***

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ***AŞK***

Aşk, delicesine flört ederken yanindakinin hiçbir sey yapmama hakkını teslim etmektir.

Aşk,bir saygıdır, zaaflarınız olduğunu ortaya çıkarır. Kabullenmektir.

Aşk, şimdi zamanı değil diye beklemeyi bilmektir. Sabırdır.

Aşk, saçlarda başlayıp topuklarda biten bir gezintidir. Keşiftir.

Aşk, Sevişelim demeden sevişmek, yanindakinin ne istedigini bilmektir.Anlaşmaktır .

Aşk, bağlandıgını sandığında, karşındakine hayır deme şansını tanımaktır.

Aşk,inceliktir, korumaktır. Sorumluluktur.

Aşk, ciddi bir tokalaşmayı kıkırdamaya dönüştürmektir..Mizahtır.

Aşk, durma yoksa seni öldürürüm lafını duymaktır.Şehvettir.

Aşk, evinizdeki her seyin yerinin değiştirilmesini kabullenmektir. Teslimiyettir.

Aşk, sevgilinizin ne olduğunu bütün çıplaklıgıyla görmektir.Gerçektir.

Aşk, saatin kaç olduğunu bilip aldırmamaktır. Neşedir.

Aşk, sizi kucaklayan kolların, gittikçe daha çok sarılmasıdır.Mutluluktur.

Aşk, tanıdıgınızı zannettiginiz insanın yeni yanlarını keşfetmektir. Tazeliktir.

Aşk, uyandığınızda rüyanızı yanınızda bulmanızdır. Düşlerin gerçek olmasıdır.

Aşk, kocaman yatagın üçte birine sıkışmaktır. Yakınlıktır.

Aşk, evin anahtarıdan anahtarcıda bir kopya daha yaptırmaktır. Güvendir.

Aşk, hosçakal dedikten sonra tekrar karşilaşacağını bilmektir.Kaderdir .

Aşk, gerindiginde sızlayan vücut lafının anlamını bilmektir. Derstir.

Aşk, ecza dolabını açtıgında, dişmacunu kapagını kapatılmamış bulmaktır. Uyumdur.

Aşk, pencereden dısarıya baktıgında kiminle olduğunu hatırlamaktır. Düsüncedir.

Aşk, asla anlatılmayacak hikayelerdir. Özeldir.

Aşk, cennetle cehennem arası işleyen trende bir mevsimlik bilettir.

Aşk, iki yalnızlığın birbirine dokunması, birbirini koruması ve selamlamasıdır

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ***AŞK***

ask onun işten eve gelırken kapısını acmaktır:D

***AŞK*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başka milletlerin bayramlarını kutlamakta mahzur varmı ?

Başka milletlerin bayramlarını kutlamakta mahzur varmı ?

Cahiliye dönemine ait bir bayram veya Batılıların kutladıkları özel günleri kutlamakta ne gibi mahzurlar var?
  2. Katinanın aşk falı

Katinanın aşk falı

Katina falı online eğitim veren varmı?bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.
  3. Sevgilinin sevip sevmediği nasıl anlaşılır ?

Sevgilinin sevip sevmediği nasıl anlaşılır ?

Beni seviyor , beni sevmiyor ... Cevabı bulmak papatyanın yapraklarını yolmak kadar basit olsaydı keşke . Bir insanın sizi gerçekten sevip sevmediğini bilmenin garantili bir yolu yoktur, ancak sevdiğiniz kişinin aklında ne olduğunu okumak için birkaç işaret vardır. Hoşlandığınız kişinin sizi gerçekten sevip sevmediğini öğrenmek isterseniz nasıl davrandığını, nasıl konuştuğunu ve birlikte...
  4. tesadüfen aşk olur mu ? aşka inanır mısınız ? lütfen yardım edin

tesadüfen aşk olur mu ? aşka inanır mısınız ? lütfen yardım edin

yeni bir erkekle tesadüfen tanıştım 1 haftada aşırı yakınlaştık ilk günden bana hatun demeye başladı neden öyle dediğini sorduğumda ise öylesin falan diyordu öyle olmam için bir neden yok dediğimde fazlasıyla var diyordu, bir kaç saat girmeyince internete bir sürü mesaj gelmiş oluyor ondan benle konuşurken sürekli utanan emoji kullanıyor melek gibi olduğumu idda ediyor. sizce benimi seviyor...
  5. Babalar kızlarının ilk aşkıdır.

Babalar kızlarının ilk aşkıdır.

Ebeveynler, bir çocuğun hayatında önemli bir rol oynamaktadır. Günümüz dünyasında genel spekülasyon, erkeklerin annelerine çok yakın olduğu kızların ise babalarına çok yakın olmasıdır.Son zamanlarda yapılan araştırmalar, babaları ile büyük bir bağ kuran kızların babanın sevgisinden mahrum bırakılan kızlardan duygusal ve fiziksel olarak daha sağlıklı olduklarını ortaya koydu. Baba kızının...

Sayfayı Paylaş