***AŞK*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AŞK MIYDI O?

AŞK MIYDI O?

AŞKMIYDI O AŞKIMSI BİRSEYMİYDİ NEYDİ ÇEKİP KEDİNİBAĞLAYAN KANATAN DUGAMI TENİMİ DAGLAYAN ELLERİ TA İÇMDE DEV GİBİYDİ ETEME ALAV DEYMİSİNE NASIL YAKTI OPTURU ZAMAN BİR SU ĞİBİ AKIP GİTTİ AVUCLARIMDAN :asigim::papis:
  2. İphone safari tarayıcı başka sitelere adreslere yönlendiriyor

İphone safari tarayıcı başka sitelere adreslere yönlendiriyor

İphone plus ve iphonenin tüm serilerinde bugün iphoneme virüs mü bulaştı bilemiyorum araştırdım ama bulamadım. Facebook üzerinden haber yapan sitelerin linklerine tıkladığımda ve google kaynaklı bir aramaya girdiğimde iphone başka adreslere yönlendiriyor. Başka sitelerde ve iphonenin resmi sitesinde safari ve chrome ayarlarından çerezleri silmem gerektiği hatta belki evdeki hatta bulaşmış...
  3. İphone bilgisayar başka sitelere yönlendiriyor sorununun çözümü burada

İphone bilgisayar başka sitelere yönlendiriyor sorununun çözümü burada

Cep telefonumun interneti başka adreslere yönlendiriyor virüs mü var ? Bugün itibari ile kullandığımız superonline fiber internetli internetimizden cep telefonlarımızı internete bağlayarak aktif olarak kullanıyorduk. Bugün ne hikmetse girdiğimiz her internet sitesi üç beş adrese yönlendirip bilgisayarınızda cep telefonunuzda virüs var uyarısı yapıyordu. Olayı çözümledim tam anlatıyorum...
  4. okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr

okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr

bu yıl okul meclisi başkanlığına aday oldum ama açılış konuşmam yok yardım edermisiniz ve şimdiden teşekkürler :dosya:
  5. Klasik mobilyalarla dekorasyon başkadır

Klasik mobilyalarla dekorasyon başkadır

Klasik dekor anlayışı eskilerden bu yana eskimeyen dekor anlayışının temsilcisi misali oda dekorasyonlarında modern görünüme davetiye çıkarmayı başarmıştır. Klasik dekor anlayışına göre beğenilen bir tasarım harikası olan püsküllü mobilya takımları modern görünümleri ile ev dekorasyonlarında yepyeni bir akım oluşturmaktadır adeta. Ev dekorunda bambaşka havalar estirici görevi ile bilinen...

Sayfayı Paylaş