Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Aşka ve sevgiye dair avatarlar

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aşk heryerde aşk gönüllerde kimi acı kimi tatlı aşkın türlü türlü hali... [​IMG]

Aşka ve sevgiye dair avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşka Dair.

Aşka Dair.

Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatli olsun, bir yildizda bana sec, parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun! Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek... Bana seni seviyorum dedigin zaman bu yalan bile olsa bu yalani dunyanin bütün gerceklerine...
  2. Psikoloji ve Aşka Dair

Psikoloji ve Aşka Dair

psikoloji ile ilgili sözler psikolojide aşk aşktan kaçmak aşk psikolojisi insan psikolojisi "Aşık olmak mı? Aşktan kaçmak mı? tabii olandır." sorusu tarih boyunca hep zihinleri kurcalaya gelmiştir. Bütün kültürlerde ve toplumlarda aşka dair izler vardır. Bu bazen şarkılara bazen folklora, bazende ifadelere yansmıştır. Aşka dair hikayeler anlatılmış, şiirler yazılmış edebi ürünler...
  3. aşka ve sevgiye dair nickler

aşka ve sevgiye dair nickler

sevgisiz nickler sevgi nickleri sevgiye dair nickler aşka dair sevgiye » Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız. » Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir » Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip...
  4. Aşka Dair Resimler

Aşka Dair Resimler

Cevap: Aşka Dair Resimler

Sayfayı Paylaş