Etiketler:
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

asker duası

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

komik asker duası asker duası duvar yazıları komik duaları Çavuşa rahmet

on başına merhamet

kıdemliye hürmet

alt devreye sabır eyle

Yarabbi;

yılan gibi sürünmekten

ördek gibi yürümekten

hergün şafak beklemekten

sen bizi kurtar yarabbi

Çarşının yokluğundan

mıntıkanın çokluğundan

tabak kaşık yıkamaktan

sen bizi arazi et yarabbi

Sabahları erken kalkmaktan

kızlar gibi yatak yapmaktan

her sabah tabur-iştima almaktan

sen bizi kurtar yarabbi (ALINTI)

AMİNNN

asker duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...
  2. asker şiiri

asker şiiri

Vatan borcu çabuk biter Düşman gölgenden siner Kahramanlar önde gider Zafer senin meçhul asker Karşında titrer devler Önünde eğilir gölgeler Ay ve güneş seni izler Zafer senin meçhul asker Sen çelikten bir abidesin Meleklerden yücesin Yiğitlikte en öndesin Zafer senin meçhul asker Haşre kadar yaşar adın Arşa uzar kanadın Alnından öper ecdadın Zafer senin meçhul asker...
  3. ..asker yarim...

..asker yarim...

en güzel seni seviyorum resimleri asker yarim :uhu: rabbim bana sabır ver nolursun... nasıl dayanıcam yokluğuna...15 ay nasıl geçicek :cry:ne kötü bişey miş insanın sevdiğinden uzak kalması..canımın yarısıı gittii..rabbim onu koru..seni seviyorum bitanem benim...offffffff
  4. Askerin İsteği

Askerin İsteği

asker, askerlik, gurbet,özlem, vatan aşkı aradığınız herşey burda meleklerim. askerlik anıları bitmez erkeklerin ama bitmiyeceği kadarda var her gün hasretteler ailelerine sevgililerine gurbetlik zor. Çanakkale harbi sırasında saf ve temiz bir asker, emir eri olarak ayrılır komutanı tarafından. Fakat Askerin gönlü emir eri olmaya razı değildir ama askeri kurallara riayet etmek...

Sayfayı Paylaş