Etiketler:
  1. GiSeMM

GiSeMM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

askere gitmeyenler için....

Konu, 'Çöplük' kısmında GiSeMM tarafından paylaşıldı.

2. muratfortune

muratfortune Forum Okuru

Ce: askere gitmeyenler için....

ellerine saglık...

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

hımm erkekler için bulunmaz fırsat:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

:D:D diyecek söz yok :D:Demeğine sağlık

askere gitmeyenler için.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  3. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...
  4. Kısa dönem askerler için kılavuz

Kısa dönem askerler için kılavuz

asker yemin töreni ne zaman olur askerler yemin töreni ne zaman olur Kısa dönem askerler için kılavuz A) ASKERLİĞE BAŞLANGIÇ 1) Askerlik Durum Belgesi: Üniversiteden mezun olduktan en fazla 6 ay veya evinize askeri bir evrak geldikten sonra; ikamet ettiğiniz veya kütüğünüzün bulunduğu yerdeki askerlik şubesine giderek edineceğiniz belgedir. Askerlik durum belgenizi 1...
  5. mahrumiyet içinde yaşayan asker eşleri

mahrumiyet içinde yaşayan asker eşleri

sanırım askeriyenin yükünü bizler çekiyoruz.öyle sanıldıgı gibi rahatlık yok tek başımıza eşlerimizin arkasında mücadele veriyoruz.ne gezecek yerimimiz ne ihtiyaçlarımızı alacak bir yer.lojman diye birşey yok tek lojman.burayı yaparken ailelerin yaşayabilecegini hiç düşünmemişler yada işlerine gelmemiş kendileri rahat ya gerisini boşver...

Sayfayı Paylaş