Etiketler:
 1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  Askeri başarı, ekonomik başarıyla taçlansın

  Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) şubat ayı toplantısına Kuzey Irak’a düzenlenen kara harekatı damgasını vurdu.
  Önce İSO Meclis Başkanı Hüsamettin Kavi Türkiye’nin sınır ötesi kara harekatını Atatürk’ün "Askeri başarıları ekonomik başarılarla taçlandırmak lazım" sözüyle değerlendirirken, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan ve İSO Başkanı Tanıl Küçük, Türkiye’nin enerjisini bölen terör belasından kurtulmak için tüm acılara katlanacaklarını söyledi.

  TEDAVİNİN YARISI: Tanıl Küçük, Türkiye’de bazı sektörlerin hızla büyüdüğünü bazılarının da küçüldüğüne dikkat çekti. "Büyüme hızı yavaşlayan sektörlere yönelik bir an önce çözüm bulalım" diyen Küçük, şöyle konuştu: "Türkiye zaman kaybetmeden hedeflerini tespit etmeli. Doğru teşhis tedavinin yarısı demektir."

  En büyük risk kriz beklentisi

  İSTANBUL Sanayi Odası’nın (İSO) şubat ayı toplantısına katılan Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, "Türkiye’de ekonomik kriz var" söylentilerine, "Türkiye’de en büyük risk ekonomik krizin varlığından çok, kriz beklentisidir" yanıtı verdi.

  Hürriyet
   
Askeri başarı, ekonomik başarıyla taçlansın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Başarı Taktikleri

  Başarı Taktikleri

  KARIŞIKLIK, VERİMLİ ÇALIŞMANIN DÜŞMANIDIR! Aklınızı ve Çalışma Ortamınızı Karışıklıklardan Kurtarın, Karışıklıklar Sizi Yavaşlatır. Bu yazımızda verimliliğimizi etkileyen önemli konulardan birine karışıklığa değinmek istiyorum. Burada karışıklıktan kastettiğim sadece bulamadığınız bir kağıt ya da sürekli olarak karıştırdığınız çekmeceniz ya da bundan sonra ne yapacağınıza karar...
 2. üstün başarı

  üstün başarı

  Rüyada isinizde çok üstün bir basan kazandiginizi görmeniz bütün çabalarina ragmen hiç bir zaman istediginiz bir mevkie ulasamadiginiza, bütün gayretlerinizin bosa gittigine, rakiplerinizin takibinden bir türlü kurtulamadiginiza isarettir.
 3. Başarı

  Başarı

  Rüyasında başarılı olduğunu gören insanın gizli bir korkusu vardır.
 4. başarı !

  başarı !

  ‎4 yaşında başarı ....donuna işememektir. 12 yaşında başarı..........arkadaş bulabilmektir. 16 yaşında başarı.................araba surebilmektir. 20 yaşında başarı........................seks yapabilmektir. ...35 yaşında başarı .......................para kazanabilmektir. ...50 yaşında başarı .......................çok para kazanabilmektir. 60 yaşında başarı ........................seks...
 5. başarı

  başarı

  Acaba akrep burçları için bu yıl başarılı olarak şanslı geçebilecek mi

Sayfayı Paylaş