Etiketler:
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Askerlerin Askeri Olmayan Suçlari :

Konu, 'Askeri Ceza Hukuku' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Madde 2 - Askeri şahısların askeri olmayan suçları için Türk Ceza Kanunu hükümleri tatbik olunur.

Askerlerin Askeri Olmayan Suçlari : konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker Karıncalar

Asker Karıncalar

Avcı karıncalar bahsinde adları geçen «Dorylus» karıncaları aslında asker karıncalar'dır. Fakat bu türler dövüşmemekte, sadece öldürmektedirler. Başka bazı karınca türleri askerlik taktik ve stratejisinin uzmanı kesilmişlerdir. Bunların bir kısmı saldırgansa, öbürleri de savunmada dikkate değer teknikler uygularlar. Kendilerini savunmayacak kadar korkak karınca türleri tek tüktür:...
  2. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...
  3. asker şiiri

asker şiiri

Vatan borcu çabuk biter Düşman gölgenden siner Kahramanlar önde gider Zafer senin meçhul asker Karşında titrer devler Önünde eğilir gölgeler Ay ve güneş seni izler Zafer senin meçhul asker Sen çelikten bir abidesin Meleklerden yücesin Yiğitlikte en öndesin Zafer senin meçhul asker Haşre kadar yaşar adın Arşa uzar kanadın Alnından öper ecdadın Zafer senin meçhul asker...
  4. Durumu Olmayan Asker Eşleri Asgari Ücret Kadar Maaş Alacak!

Durumu Olmayan Asker Eşleri Asgari Ücret Kadar Maaş Alacak!

asker eşleri maaş alacak asgari ücret maaş ne kadar alacaklar ne zaman yürürlüğe girecek zamanı 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Forumumuzda da özel bölümleri bulunan asker eşlerine müjdeli bir haberimiz var melekler :) Artık durumu iyi olmayan asker eşleri ,eşlerinin terhis olmasına kadar asgari ücret üzerinden maaş alacaklar.Konuyla ilgili haber aynen şöyle; Askere Er rütbesi ile...

Sayfayı Paylaş