Etiketler:
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aski anlatan resimler...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Aski anlatan resimler...

paylasim icin tesekür ederim canim....

Aski anlatan resimler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kirlangicin Aski...

Kirlangicin Aski...

Kırlangıcın biri, bir adama aşık olmuş. Pencerenin önüne konmuş, bütün cesaretini toplamış, röfleli tüylerini kabartmış, güzel durduğuna ikna olduktan sonra, küçük sevimli gagasıyla cama vurmuş. Tık..... Tık......Tık.... Adam cama bakmış.Ama içeride kendi işleriyle uğraşıyormuş. Meşgulmüş! Kimmiş onu işinden alıkoyan? Minik bir kırlangıç! Heyacanlı kırlangıç, telaşını bastırmaya çalışarak,...
  2. Cobanin Aski....

Cobanin Aski....

Aşıktı delikanlı. Sevgilisinin isminden başka bir şey bilmediğinden mi, konuşmaya mecali olmadığından mı bilinmez, arkadaşı anlatıyordu onun halini: - Gözleri günlerdir uyku görmedi efendim, diyordu, yemiyor, içmiyor, işi gücü, gecesi gündüzü havası suyu o kız oldu sanki. Ne desem kâr etmiyor, son bir çare diye geldik size. Halbuki "sen bir garip çobansın, o padişahın kızı, davul bile...
  3. Sizofrenin Aski...

Sizofrenin Aski...

Bir sifrozenin aski!!!! Babam öleli 12 yıl olmuştu ve ben 20 yaşına geldiğimde babasız olmaının acısını artık çok daha iyi anlıyordum. Annemel birlikte küçük ama mutlu bir dünya kurmuştuk kendimize.Mevsimlerden bahardı,sokaklarda parklarda dolaşıyordum. Bu bahar daha bir çoşkulu hissediyordum kendimi.Birçok arkadaş endimiştim.Mehmet,Can Canı'ın kuzeni Merve ve daha birçoğu... Her gün...
  4. Aşkı Anlatan Resimler

Aşkı Anlatan Resimler

aşkı anlatan resimler aşk anlatan resimler

Sayfayı Paylaş