Etiketler:
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    391
    Ödül Puanları:
    63

aşkı yoğunlaştıran eğlenceli öneriler

Konu, 'Çöplük' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

solenzara bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    bunlara değecek biriyse neden olmasın :D

aşkı yoğunlaştıran eğlenceli öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eğlenceli bir oyun

eğlenceli bir oyun

ooo oni (parmaklar işaret parmağı olan uzatılıp sallanır havada yuvarlak çizilir) kulaklarım doniyi (aynı dairesel hareketler kulağın içinde devam eder) ateşte çay kayniyi (bu mısranın hareketi yok) burnum koki almiyi (bu mısranın hareketi bağımsız) odam kireç tutmuyi (badana hareketi sistemetik şekilde yapılır) acep nedendir (yüze şaşkınlık simileyi kazandırılır):fish:
  2. eğlenceli araba oyunu

eğlenceli araba oyunu

düz giden araba oyunları eğlenceli araba oyunları gaza basma oyunu düz yolda yarışı Benim bir arabam olsa Arabama oturup direksiyonunu tutarım (ellerle direksiyon hareketi yapılır) Sağ ayağımla gaza basarım (gaza basma hareketi yapılır) Yürür arabam arabam Durmak için frene basarım (frene basar gibi yapılır) Durur arabam Şimdi düz yolda gidiyorum (Direksiyon çevirilip,vınn vınn diye araba sesi...
  3. Zihninizi Çalıştıracak Eğlenceli Deneyler

Zihninizi Çalıştıracak Eğlenceli Deneyler

çocuk deneyleri çocuklar için basit deneyler çocuklar için kolay deneyler kolay çocuk deneyleri Beyninize birkaç eğlenceli deney yaptırmak ister misiniz? "Şimdi zihnimi yorar diye endişelenmeyin, bu deneyler evde, ofiste yapılabilen basit şeyler ve zihni yormadığı gibi açıyor... Beyin gücünüzü kanıtlamanıza yardımcı olacak bu deneylerle hem eğlenin hem de beyin gücünüzün derinliklerini...
  4. güzel  eğlenceli  okul  anım :)

güzel eğlenceli okul anım :)

Arkadaşlarla ortaouklda iken okulun son günlerinin olması ve havanın sıcak olması nedeni ile kaçma kararı almıştık.Okulda da sıkı bir disiplin hakim Sınıfın penceresinden okulun arkasına çantalarımız atmış tenefüste arkaya saklanıp ders başlayınca çantalarımızı alıp kaçacaktık. ta ki okulun penceresinden çantaları atarken müdür yardımcısı görene...
  5. Eğlenceli Nickler

Eğlenceli Nickler

Eğlenceli Nickler arıyorum ben yeni ve çok eğlenceli olursa çok sevinirim arkadaşlar :)

Sayfayı Paylaş