Aşkımın Ananesi Bana Şal Örmüş :)

$ul€

Yeni Üye
Üye
Aşkımın Ananesi Bana Şal Örmüş :)
Dün sevgilimle konuşurken söyledi... 15 tatilden okula döneceği gün anneannesine gitmiş elini öpmeye... tüm akrabalar varmış... konuşmuşlar biraz gidiyorum ben anane demiş tosbaamm, ananemizde o güne yetiştirmeye çalışıyormuş zaten şalımı... Demiş ki bunu Şule kızıma yaptım... Güle güle kullansın biricik gelinimiz demiş =) Aaayyyyy çok mutlu oldum resmen uçtum havalara...daha benim ailem hiç birşeyi bilmezken onlar beni görmeden sadece fotoğraflarımdan tanıyarak çok sevdiler, çok sahiplendiler... Anane ellerine sağlık çok tşk ederimm...

Bu arada kızlar evdeki herkes diyomuş ki " kesin bitirince bana vericek..." ötekisi "yok canım benim sevdiğim renk o kesin bana vericek :D " Tosbaaamma öyle söyleyince ananem herkes çok kıskanmış beni :D

Eflatun örmüş... En sevdiğim renk... nerden bildin tonton ananemmmm :kiss:

nazar-2a2.jpg

Maşallah Rabbim sen bozma hep böyle devam etsin =) ((( Amin)))

Son düzenleme:
tşk ederim bi tanem ... ama tosbamaa dedim ki çeyizimize koy şimdi verme dedim oda tmm dedi... :)

Tşkler canım.. darısı sizlerin başına... annesi çeyiz yapıyor :D ananesi şal örüyo valla sanki ben erkeğim onlar kız :D maşallah bin kere maşallah... gerçi benm çeyizim 10 tane kız gelin eder annemin gözü çok boldur o konuda :D

Senin adına çok sevindim tatlım Allah ömrüne ömür katsın elleri dert görmesin ne güzel jest yapmış anneanne böyle..Valla ne varsa eski topraklarda var:D

evet mavimmm ... ananem beni hem çok şaşırttı hem de çok mutlu etti... Allah sağlıklı uzun ömür nasip etsin tontonuma :D

Geri