Etiketler:
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - Allah Sahit

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi - Allah Sahit
    yine o gitmeler sonrasını ben bilirim

ne yarın ne de dünler açımı eskitmediler

bir canım var al senin olsun

bin ahım var yüreğin duysun

allah şahit yandım aşkına

allah şahit yıllarıma

yüreği sürmelim sürmelim sana

Aşkın Nur Yengi - Allah Sahit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin yanılmam sen benimsin yanılmam deli densin darılmam içime doğdu yorulmam bin yıl sevşem yorulmam şenle coştum durulmam olanlar oldu benimsin içime doğdu benimsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya benimsin ellere söyle bilinsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya
  2. Aşkın Nur Yengi - Başka Birşey

Aşkın Nur Yengi - Başka Birşey

Aşkın Nur Yengi - Başka Birşey şen orada ben burada artık iki yabancıyız dayanılmaz bir şey bu bir arada olamazdık gel gör ki ayrılamazdık inanılmaz bir şey bu dokunmak istiyorum yine eline alışmışım bir kere senin tenine aşk değil, sevgi değil, başka bir şey bu hiçbir şey koyamam ki bunun yerine yüzün gibi, sözün gibi hüzün gibi karmakarışık anlaşılmaz bir şey bu yalan...
  3. Aşkın Nur Yengi - Serserim

Aşkın Nur Yengi - Serserim

Karanlığın içinde yandı gözbebeklerim İlk önce gözlerini gördüm Ilık rüzgarlar misali Tenin değdi tenime Belki bin defa yanıp yanıp söndü Bir yanda sen Bir yanda tövbeler Bir yanım karşı koyar Bir yanım ister Serserim benim Deli dolu sevgilim Kor gibi sıcak Yada sular gibi serin Gelme uzak dur Korkuyorum çok Çılgınlık bu Halim yok
  4. Aşkın Nur Yengi Albüm Çıkartacak

Aşkın Nur Yengi Albüm Çıkartacak

aşkın nur yengi kaç yaşında aşkın nur yengi kaç yaşında anne oldu ünlü şarkıcılarımızdan Aşkın Nur Yengi yeni albümü ve gündelik yaşamı ile ilegili neler söyledi...... 'KISKANÇLIK BENDE BAKİ!' YENİ ALBÜMÜ İÇİN KISA SÜRE ÖNCE STÜDYOYA GİREN AŞKIN NUR YENGİ, SENİNLE DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA KISKANÇLIĞINDAN SÖZ ETTİ... Ünlü şarkıcı, 'Kıskançlığım her zaman baki. Çünkü kadın her zaman...
  5. Aşkın Nur Yengi Estetiği Abartmış!

Aşkın Nur Yengi Estetiği Abartmış!

aşkın nur yengi, aşkın nur yengi haberleri, aşkın nur yengi estetikli Sevgili melekler, Takvim gazetesinden muhabirlerin resimlendiği Aşkın Nur Yengi tanınmayacak halde! Gazetecileri görünce panik halde kaçan ve görüntü vermekl istemeyen Yengi'nin bu tepkisi herkesi şaşırttı. Ancak resimler herşeyi ortaya koydu!.. 2012'de boşandığı Haluk Bilginer'den Nazlı adında bir kızı bulunan...

Sayfayı Paylaş