Etiketler:
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - Ay İnanmıyorum

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi - Ay İnanmıyorum
    bir volkan kopuyor yine bedenimde

anlamsız sızılar içimde

saklarım sevdamı gücüm yetmese bile

yangınımın içinde

bir hasret büyüyor yine yüreğimde

sebepsiz heceler dilimde

tutardım sevdamı kalbim ağlasa bile

gözyaşımın içinde

ay inanmıyorum ay inanmıyorum

aşka çıldırdım dönendim durdum

yandım kavruldum

deli sevdaymış yolu bilmezmiş

zora gelmezmiş ay inanmıyorum

sevmişim boşuna bakmadan yaşına

darısı başına

ay inanmıyorum

Aşkın Nur Yengi - Ay İnanmıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin yanılmam sen benimsin yanılmam deli densin darılmam içime doğdu yorulmam bin yıl sevşem yorulmam şenle coştum durulmam olanlar oldu benimsin içime doğdu benimsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya benimsin ellere söyle bilinsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya
  2. Aşkın Nur Yengi - Ayıpsın

Aşkın Nur Yengi - Ayıpsın

Aşkın Nur Yengi - Ayıpsın buraya kadardı, canıma tak etti e içime fenalık aman be yettı sinemaya gitme sokakta dolaşma telefona da bakma e yeter be eeeee....stop konuşma kolemiyiz abi buda aşkmi yanı nede acayipsın medeniyet hanı hadi düş yakamdan gelme arkamdan kenardan kenardan dandırındın din din dan şaşırdin artık iyice şaşırdin kendine gel sabrımı taşırdin dir dir, vır...
  3. Aşkın Nur Yengi - Avarem

Aşkın Nur Yengi - Avarem

Aşkın Nur Yengi - Avarem niyetin kötü değil, yazık ki kalbin bir tane istersin hepimize dağıtmak birer kasane aman aman aman aman aman aman avarem gönlün o kadar aç ki sana sevda bahane ben senin ateşine yürüyen bir pervane senin sırrın bu zalim bu zorba zor yüreğinde bir küçük izim kalsa yeter bana kör teninde hatıranı fikrime yazdım ama gidiyorum kalırsam sen beni de...
  4. Aşkın Nur Yengi - Yazık

Aşkın Nur Yengi - Yazık

Yazık şu geçen zaman yazık Yalanmıydı biz mi aldandık Yazık gençliğimize yazık Nasıl böyle iken yıprandık Böyle mi sona erecekti Böyle parça parça mı olacaktı Bu kadar yalanmı yaşandı her şey Hem sana hem bana yazık Ne olursun yalan de Bu bir rüya sadece Ne olursun konuşma Sana ihtiyacım var dinle İkimize de yazık, gençliğimize yazık Bu kadar yalanmı yaşandı her şey söyle
  5. Aşkın Nur Yengi - Serserim

Aşkın Nur Yengi - Serserim

Karanlığın içinde yandı gözbebeklerim İlk önce gözlerini gördüm Ilık rüzgarlar misali Tenin değdi tenime Belki bin defa yanıp yanıp söndü Bir yanda sen Bir yanda tövbeler Bir yanım karşı koyar Bir yanım ister Serserim benim Deli dolu sevgilim Kor gibi sıcak Yada sular gibi serin Gelme uzak dur Korkuyorum çok Çılgınlık bu Halim yok

Sayfayı Paylaş