Aşkın Nur Yengi - Bir Zaman Hatası

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Aşkın Nur Yengi - Bir Zaman Hatası
Aşkın Nur Yengi - Bir Zaman Hatası ah bir zaman hatası anladım yanlış bir yerde yanlış bir kadın
sevgilim farkındaydım

istediğin gibi olamazdım affet ne olursun
üzülme hemen unutursun
gitmek zorundaydım

kendimi bırakşam da ruhum kaçar
bu gönül divane her aşka ah konar geçer

valizim dolu yine aşklarla anılarla
yola çıktım sonsuz ayrılıklarla
öyle bir yalnızlık ki yıllar yoruldu
açılar pişmanlıklar ve ben yollarda

Kızlar Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Boşandımı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aşkın Nur Yengi Estetiği Abartmış! Aşkın Nur Yengi Estetiği Abartmış!
aşkın nur yengi, aşkın nur yengi haberleri, aşkın nur yengi estetikli Sevgili melekler, Takvim gazetesinden muhabirlerin resimlendiği Aşkın Nur Yengi tanınmayacak halde! Gazetecileri görünce panik halde kaçan ve görüntü vermekl istemeyen...
Magazin 4
Aşkın Nur Yengi-Haluk Bilginer Çifti Biraraya mı Geliyor ? Aşkın Nur Yengi-Haluk Bilginer Çifti Biraraya mı Geliyor ?
Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Çifti Barışıyormu Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Barışacakmı Sevgili melekler, bildiğiniz gibi...
Magazin 0
Melekler Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi boşanıyor Melekler Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi boşanıyor
haluk bilginer aşkın nur yengi boşanıyor mu aşkın nur yengi haluk bilginer boşandı mı Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere...
Magazin 0
Merak edenler için Aşkın Nur Yengi Biyografisi Merak edenler için Aşkın Nur Yengi Biyografisi
Aşkın Nur Yengi Hayatı Aşkın Nur Yengi Biyografisi Son zamanlarda eşi Haluk Bilginer ile boşanacaklar söylentisi çıkan usta yorumcu...
Kim Kimdir ? 0
Kızlar Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Boşandımı Kızlar Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Boşandımı
Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Boşandımı bunun haberini gece gördüm gibi ama uykuluydum gerçekten de onlarda mı boşanıyor yaa?
Soru-Cevap 1