Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Aşkın Nur Yengi Estetiği Abartmış!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aşkın nur yengi, aşkın nur yengi haberleri, aşkın nur yengi estetikli

Sevgili melekler, Takvim gazetesinden muhabirlerin resimlendiği Aşkın Nur Yengi tanınmayacak halde! Gazetecileri görünce panik halde kaçan ve görüntü vermekl istemeyen Yengi'nin bu tepkisi herkesi şaşırttı. Ancak resimler herşeyi ortaya koydu!..

< Konu Resmi..>

2012'de boşandığı Haluk Bilginer'den Nazlı adında bir kızı bulunan şarkıcıyı önceki gün görenler tanımakta zorlandı. Yüzünü gerdiren ve göz kapakları kapanmayacak hale gelen Yengi'nin yeni halini görenler gözlerine inanamadı. Estetik operasyonları abartan şarkıcının başına gelenler 'estetik faciasından' başka bir şey.
    Halil Çilingir-Takvim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    İnanılmaz derecede şaşkınlardayım:S nolmuş böyle aşkına alalalaa ya bide ünlüler bilinçli bir şekilde bu işin uzmanlarına bunu yaptırıyorlar ve çoğuda ne yazıkki estetik mağduru oluyor yazık olmuş gayet güzel bir kadındı resmen yoymuş kendini:(

karakuzu bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    472
    Ödül Puanları:
    113
  4. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

parasıyla rezil olmus resmen yazık etmiş kendine

5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    600
    Ödül Puanları:
    193
    ünlüleri anlamıyom doktorları hiç anlamıyom nasıl bir estetik uzmanı bu doktorlar bilemiyom uyarması lazımken üst üste estetik yapabiliyolar.

Aşkın Nur Yengi Estetiği Abartmış! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin yanılmam sen benimsin yanılmam deli densin darılmam içime doğdu yorulmam bin yıl sevşem yorulmam şenle coştum durulmam olanlar oldu benimsin içime doğdu benimsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya benimsin ellere söyle bilinsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya
  2. Aşkın Nur Yengi - Başka Birşey

Aşkın Nur Yengi - Başka Birşey

Aşkın Nur Yengi - Başka Birşey şen orada ben burada artık iki yabancıyız dayanılmaz bir şey bu bir arada olamazdık gel gör ki ayrılamazdık inanılmaz bir şey bu dokunmak istiyorum yine eline alışmışım bir kere senin tenine aşk değil, sevgi değil, başka bir şey bu hiçbir şey koyamam ki bunun yerine yüzün gibi, sözün gibi hüzün gibi karmakarışık anlaşılmaz bir şey bu yalan...
  3. Aşkın Nur Yengi - Allah Sahit

Aşkın Nur Yengi - Allah Sahit

Aşkın Nur Yengi - Allah Sahit yine o gitmeler sonrasını ben bilirim ne yarın ne de dünler açımı eskitmediler bir canım var al senin olsun bin ahım var yüreğin duysun allah şahit yandım aşkına allah şahit yıllarıma yüreği sürmelim sürmelim sana
  4. Aşkın Nur Yengi - Serserim

Aşkın Nur Yengi - Serserim

Karanlığın içinde yandı gözbebeklerim İlk önce gözlerini gördüm Ilık rüzgarlar misali Tenin değdi tenime Belki bin defa yanıp yanıp söndü Bir yanda sen Bir yanda tövbeler Bir yanım karşı koyar Bir yanım ister Serserim benim Deli dolu sevgilim Kor gibi sıcak Yada sular gibi serin Gelme uzak dur Korkuyorum çok Çılgınlık bu Halim yok
  5. Aşkın Nur Yengi Albüm Çıkartacak

Aşkın Nur Yengi Albüm Çıkartacak

aşkın nur yengi kaç yaşında aşkın nur yengi kaç yaşında anne oldu ünlü şarkıcılarımızdan Aşkın Nur Yengi yeni albümü ve gündelik yaşamı ile ilegili neler söyledi...... 'KISKANÇLIK BENDE BAKİ!' YENİ ALBÜMÜ İÇİN KISA SÜRE ÖNCE STÜDYOYA GİREN AŞKIN NUR YENGİ, SENİNLE DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA KISKANÇLIĞINDAN SÖZ ETTİ... Ünlü şarkıcı, 'Kıskançlığım her zaman baki. Çünkü kadın her zaman...

Sayfayı Paylaş