Etiketler:
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim
    şen benim yorgun vazgeçmiş

öyle bir zamanıma rastladın sevgilim

yoksa ben seni bir bilsen nasıl severdim

sen benim korkak güvensiz yarı masum

hatta hesaplı öyle bir anıma rastladın kı

hiç bilemezsin seni ne çok severdim

ah sevgilim, sevgilim, ah sevgilim

ne olur beni düşün arada sırada an

ne olur beni göğsünde tüt dokunmadan

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Susma

Aşkın Nur Yengi - Susma

Aşkın Nur Yengi - Susma anladım gidiyorsun daha öncekiler gibi hiç olmazsa son bir defa öp bu kadar zor mu seni sevdim bir zamanlar demek öyle zor ki yeniden sevmek yalnızlık eski bir ezber ayrılık alışkanlık sensizlik bana dost bana eş bu kadar mağrur olma inan sen olmasan bile hayat devam eder, doğar güneş susma veda ederken biraz gul, bir şey söyle giderken gitme, hemen...
  2. Aşkın Nur Yengi - Kara Çiçeğim

Aşkın Nur Yengi - Kara Çiçeğim

Aşkın Nur Yengi - Kara Çiçeğim her dokunuş bir ateş ellerimde aşk acının soluğu yüreğimde sen başka şeyler söyle düşlerim bana kalsın ah gitti giden yazık ardında iz bırakıp kara çiçeğim, yaşamadığım çırılçıplak duygularım kara çiçeğim, yok olup giden sevda baharlarım kara çiçeğim gün yüzüme değmedi gecelerce yol vaktidir düşerim hüzünlere
  3. Aşkın Nur Yengi - Kader Utansin

Aşkın Nur Yengi - Kader Utansin

Aşkın Nur Yengi - Kader Utansin bir sevda eskimeden nasıl yol alır bir gönül üslanırken nasıl kahrolur kalbimde yatan sensin gözümde tüten seni benden alıp giden kader utansin bir çiçek ümit içinde nasıl kaybolur o çiçekten bal tutacak arı mahvolur kalbimde açan sensin gözümde tüten seni benden alıp giden kader utansin canımdan can dediğim gönlümde gizlediğim gayri bu hasret...
  4. Aşkın Nur Yengi - Hiç ummazdım

Aşkın Nur Yengi - Hiç ummazdım

Aşkın Nur Yengi - Hiç ummazdım seni yıllarca ellerin üstün de tuttum da ne oldu unuttun beni sonunda beni amansız, beni zamansız ayrılıklara ittin terkedip gittin beni beni amansız, beni zamansız yalnızlıklara ittin terkedip gittin beni bilseydim sana böyle davranmazdım yar şaşırdım bunu senden hiç ummazdım yar bilseydim sana böyle katlanmazdım yar utandım bunu senden hiç...
  5. Aşkın Nur Yengi - Aşk Kazası

Aşkın Nur Yengi - Aşk Kazası

Aşkın Nur Yengi - Aşk Kazası çare bulunur mu yare? can pare pare zarardayım, yad ellerde avare, sen zor, ben sade karardayım bittim ben, her şeyi yıktım ben, bir günah ettim ki, bu derdi hak ettim ben, bir günah ettim ki, bu dersi hak ettim ben ağla cezalı, eksik vefalı başı belali aşk kazası bu, kurtulan yok, ağla cezalı, eksik vefalı başı belali aşk kazası bu, davali çok çare...

Sayfayı Paylaş