AŞkin YaŞi

M

Misafir

Forum Okuru
AŞkin YaŞi
arkadaşımın annesini yaptım noyan hoca duygularımla oynadı arkadaşımın annesini yaptım video
AŞKIN YAŞI VARMIŞ.(yaşanmış acı bir aşk hikayesi)
Lise 1. sınıfın son 3ayında annem gittiğim gitar kursunu değiştirerek benı başka bir kursa yazdırdı.Annem beni dinlemeyerek sabahın en erken saatıne ayarlamıştı gitar derslerini...Bende değiştirmek istedim sabahki gitar hocama öğlen derslerine girmek istediğimi söledim.Oda 'ÖĞLEN SAATLERİNE BEN GİRMİYORUM BAK NOYAN HOCA ŞURDA'dedi ve Noyan Hoca gözumde belırdı.25yaşlarında 1.90 boyunda babayiğit ve büyük ela gözleri vardı ve gözleri o kadar güzeldiki anlatamam.Ama o zamanlar aşkın ne olduğunu anlamıyordum.Yaşıtlarımdakı kızlar bir değil birden fazla çocukla çıkarken ben onca teklıfe rağmen hePsini geri ceviriyodum...

Gitar derslerim başladı aslında deli dolu bırıydım ama elime gitarımı aldıktan sonra bambaşka bir ınsan oluyordum.Sanırım bu sessiz halım merak duygusu uyandırıyordu herkeste...Noyan Hoca annem benı getirip götürdüğü için annemle tanışmış ve kursun yanı sıra özle ders almamı söylüyordu.İlk başlarda annem tereddüt etsede sonra özle derslere başladım.En yakın arkadşm Burcuyla ders alırken bir süre sonra burcu dersi bıraktı.Ardından Noyan Hocayla birgün tek ders aldım.o gün yaşının 27 olduğunu söyledı ve yaşımın 15 olduğunu öğrenınce o iri ela gözleri şaşkınlıkla bana bakıordu.Özel dersın sonunda benı evıme bırakmak ıçın ısrar ettı ve anneme telefon açıp söyledim.İlk biraz gelmeyeyım desede ısrar ettim ve geldi.Tesadüfen evde babam vardı babamla tanışıp o güzel sesıyle gitar çaldı.Babam,annem ve bnde dahıl olmak üzere onu hayranlıkla dınlıyorduk...

Zamanla annemle birlikte evlerınde ders almaya başladım ders sıralarında bana baktığını yakaladığımda yanaklarım alev alev yanıyordu yüzümmü öne eğiyordum.Hata yapmaktan son derecede korkuyordum.İngilizcemın okulda pek iyi olmamasından dolayı Noyan Hoca İngilizcesi iyi olması nedeniyle 7kişilik bir gruba ders veriyordu ve bnide bu gruba katmıştı.Artık çok sık görüşüyorduk.Hatta içimde bazı duygular ortaya çıkmaya başlamıştı.Ve birgün annemı ve beni annesiyle tanıştırdı ve biz beraber ingilizce kursuna gittik.Annem o sırada annesıyle konuşuyordu.Kurs bıtımınde yanıma gelip 'HEMEN EVE GİTMEK OLMAZ BİRAZ DOLAŞALIM NE DERSIN'dedi başımla onayladım.Arabasıyla birlikte dondurma alıp dolaştık.Bana ileride oturacağı evı gösterıp sence güzelmı dıye sorması,arabasın değiştirmek istediğini hangi marka alıyım diye sorması gibi şeyler soruyordu bnde kendi fikirlerimi utangaçlıkla cevaplıyordum.Ve bana o gün söylediği sözden çok şeyler çıkardım bana 'SEN KİMSEYLE ÇIKMA HEP MASUM OL BÖYLE'dedi.Oan ne diyeceğimi bilemiyordum.Bu sadece bir öğretmenın öğrencisine nasıhatı gibi gelebilir size ama bana hiçte öyle gelmemişti o zman.Onu ilk gördüğümden beri bişeyler paylaşacağımızı anlamıştım...Neyse daha sonra evlerıne gittik annemle eve giderken anneme anNesiyle ne konuştn die sorduğumda annemle konuşulan konularda bizim konuştuklarımız birbiriyle paraleldi.Ama annemin söylediği şu söz bana bişeyleri farketmişti:Noyan Hoca evlenemk istediği kzıın kımseyle çıkmış olmamasını,okumuş olup olmamasının önemli olmadığını söylüyormuş annesine.İşte o an kendımı daha da iyi hissettim belkide ilk aşkım ömrümün sonuna kadar bnmle birlikte olucaktı diye geçirdim aklımdan...

Ertesi gün kursa gittiğimde Noyan Hocanın korıdordan bana doğru yürüdüğünü gördüm.Yanıma yaklaşıp 'GEL SENI BİR ÖPEYİM CNM NASILSIN?'dedi.Bu hiç beklemediğim karşılık3saat boyunca yanaklarımın domates gibi kızarmasına neden olmuştu.

Zaman geçiyor annesi bizim eve gelmeye başlamıştı.Zaman zaman bana imalı sözler ediyor beni çok sevıyor ve ASlı gibi gelinim olsun diyordu.Bunları üzerime alınmak istemesem bile alınıyordum işte.Annemle ilk defa bu kadar yakın olup Noyanla olanları uzun uzun anlatıyordum....Oda artk bazı şeylerin farkındaydı.Noyanın bana karşı bişeyleri vardı...

Bir gün Noyanla bizim evde otururken bana yaptığı besteyı çaldı ve söyledi.O sıralar ikimziin çıkacağı bir konser vardı ve bestesıyle çıkmayı önerdi bnse reddettim.Keşke etmeseydım bestesi bize gerçekten çok uyuyordu.

AŞK DEDİĞİN BEBEĞİM NEDİR SENCE?
SENİN İÇİN BİR EĞLENCE BENİM İÇİNSE ÇİLE
AŞKIN YAŞI YOK LAKIN TADI ÇOKSA
SEN VE BEN BİRLİKTE BIR CAN OLALIM

yazıyordu bestesınde ve bestenın kalanını benm yazmamı istiyordu ne yazsam die çok oturup düşündüm fakat yanlış anlaşılıp gözunde düşmekten korktum.Bnde besteye birşeyler ekledim fakat bunu ona göstermeyecektim.Şöyle yazdım:

AŞK DEDİĞİM CANIM GÖZLERİNDEKİ PIRILTI
BENİM İÇİN İLK SENIN İÇİN SONSUZ
AŞKIN YAŞI YOK LAKIN SEVİYORSAK
SEN VE BEN BİRLİKTE BİR CAN OLALIM

yazdım.Defterımın sayfasında duruyordu ve tesadüfen elıne geçti o an kendımı çok kötü hissetti.Zaten anlamış olmalıydıki birdaha bestenın devamını sormadı.

Konser güü gelip çatmıştı ben o gün çok hoş giyinmiştim beni görünce bana guzel gözlerıyle bakıp ÇOK GÜZEL OLMUŞSUN ASLI dedi.Oda o gun son derece yakışıklıydı ve anneside benı ızlemeye gelmıştı.Konserde beraber olmanın yanı sıra konser bıttıkten sonra elıme mıkrofonu alıp ne kadar söylemek isterdim içten duygularımı tam olarak söyleyemesemde en azından birşeylleri anlamasını ısterdım.

Son dersımz oldu ve yazlıklarına ailece davet edildik kalmamızı çok istediler.Ayrıca beraber babasıylada tanışacaktık.Gittiğimizde herşey dahada farklı oldu.Sözler dahada anlamlaştı.Aldığı arabanın plakasını AN yaptırmasından tutun beraber jiple dolaştığımızda en sevdiğim gülün ne olduğunu bilip bana vermesi beraber sahil boyunca koşmalarımız ve onun o güzel gözleri.Ne kadarda mutluydum ne kadarda huzurluydum ama içimde bir burukluk vardı yazın biz AKÇAYA gidiyorduk ve bütün yaz görüşemeyecektik..

Onlarda olduğumuz gun ben hiçbir iş bırakmadım büyüklere bu halımı sevıyorlardı.Yemekten sonrada hep beraber kına gecesıne gıdecektık.Gittiğimizde ben Hüsniye Teyzemın yanında oturuyordum ve Hüsniye Teyze bana BAK BU GELIN 18 YAŞINDA SENDE BELKI 3 SENE SONRA BEYAZLAR GİYECEKSİN...

Bana olan odaya çıktığımda yan odamda Noyan vardı.O gece hiç uyuyamadım.Bır ara daldığımda kendımı gelınlıkle gördum ve anıden uyandım.Sabah kalvaltı edıp Noyan Hoca,ben,annem,babamla birlikte geri donduk.Babasını sevmıştım iyi biri olduğı belliydi bana renklı yumurta yapmayı öğretmıştı ve değişik bi mezeyide.Ama yaşımı öğrenınce Noyanın o büyüleyici gözleriyle onunkıde açılmıştı.O zaman içimdeki kuşkuar dahada artmıştı.

Akçaya gitmeden ailece bize yemeğe geldiler.Ellerinde bana hediyeyle gelmışlerdi.Kendımı çok mutlu hissediyordum.Yemekten sonra kahvelerı yaptım ve götürdüm Noyan Hoca mutfağa gelip çok beğendiğini söyledi.Giderken bana o güzel gözleriylebaktı ve HOŞÇAKAL dedi...İçimde tarif edilemez bır duygu gençliğin verdiği heycan vardı.

Sonunda sevdiğimden uzaklara gelmıştım.Arada sırada telefonda konuşuyorduk ama pek sık değil genelde kendıme engel olamayıp bende arıyordum.Gelmeme yakın bir zaman kala onu özlediğimi içeren bi mesaj çektim arkadaşım sayesınde...Oda beni arayıp beni çok özlediğini söyledi,çok hasta olduğunu söyledi ve ne zaman geleceğimi sordu.Bu telefon görüşmesı benı çok mutlu etmişti.6 aydan beri birbirimize hiçbirşey belli edemıyor sadece gözlerle anlaşıyorduk.Oda zaten Cesaretın varmı aşkA?şarkısını çok severdi,konuşmadan gözlerimizle birbirimizi ne kadar sevdiğimizi söylerdik...

En sonunda İstanbula gelmiştim arkadaşımla buluşmuştum ve kadıköyde gezıyorduk.Onu aramayacaktım çünkü gelip gelmediğimi sormak için hiç aramamışti.En sonunda dayanamayıp aradım hemen buluşmak istediğini söyledi.Buluştuk..Gözlerini ne kadarda özlemiştim...Arkadaşım bizi yanlız bıraktı ve arabayla dolaşmaya başladık.Daha sonra benı çok guzel bi cafeye götürdü.Havadan sıradan söz ederken en sonunda beklediğim söze geldi.'ASLI BEN SENI KENDİME ÇOK UYGUN BULUYORUM HEM AİLEMIZDE KAYNAŞTI SENIN BANA OLAN DUYGULARIN NE?BEN SENLE CİDDİ DÜŞÜNÜYORUM.BEN SENİN OKUMANI SITIYORUM FAKAT ERKEN BİTİRME ŞANSIN YOKMU?YADA BAŞKA BİR ŞEKİLDE ?' o anda ne dıyeceğimi bilmiyordum hayallerim gerçek olmuştu...Ne diyecektimki sevgimi hiç gösteremedım belkide ona o an...OKULUMU BITIRMEM GEREK SİZ GERÇEKTEN BENM GÖZÜMDE DEĞERİNİZ VAR BİR GUN BÖYLE CİDDİ BİŞEY YAŞAMAK İSTESİM BUNUN SİZ OLMASINI ISTERIM dedim ve önüme baktın elimi tuttu.BNDE SANA SÖZ VERİYORUM SENI 3SENE BOYUNCA BEKLEYECEĞİM....o kadar güzel bakıyordukı o anın hiç bitmemesini istedim.Beni arkadaşımın yanına götürdü arabadayken elimi hiç bırakmadı.Daha sonra kendine iyi bak dedi o güzel gözleriyle ...Meğer o
son bakışıymış bana...

Okullar başlamış ben Lise2ye geçmiştim.Okulumu değştirip kız lısesıne geçmiştim.Noyanı bi kaç kez aradım ama o benı hiç aramadı.Aradığında iyi konuşuyordu fakat benı aramıyordu.2ay böylece bitti ben onu beklıyordum onunda benı beklediğini sanıyordum....

Birgun arkadaşlarımla otururken onu aramayı düşündük arkadaşım kendi konuşacakti ve bnde bu sayede onun sesisini duyacaktım...Evet duydum çünkü bu telefon şakasından sonra benm telefonum yanlışlıkla ona çağrı attı oda beni aradı ASLI BENİ ARAYAN SEN MIYDIN ? dedi.O an yerın dıbıne girmek istedim HAYIR diyebıldım sadece ve bana şunu söyledi ASLI BUNDAN SONRA BENİ, ARAMAYIN BUARADA BEN SÖZLENDİM. dedi o an ne diyeceğimi bilemedim İYİ dedim sadece.Dünyam başıma yıkılmıştı oysakı ne kadar rahat söylemişti bunu nasılda söylemişti hemde ben onu beklerken...

Yüreğimin nasıl yandığını bılemezsınız yaşımdan dolayı bunu yaşıyordum HANI AŞKIN YAŞI YOKTU,HANİ AŞK BENM İÇİN EĞLENCEYDİ?
şimdi anlıyorumkı aşk onun için bir eğlenceymış.Saf,çocuksu duygularımla oynadı ilk darbeyi bana verdi ve bıranda hayatımdan çıkıp gitti...

O an şunu öğrendim GÜZEL SÖZLE SÖYLENEN BİR YALANI BIR ANDA YUTTUĞUM HALDE BU GERÇEĞİ YUTAMADIM.HALA O DAMLALARI YUTMAYA ÇALIŞIYORUM MAĞDUR GÖRÜN.....

NOT:Hayatımın en acı darbesı,ölümle burun buruna gelmemin tek sebebi masum çocuksu duygularımla oynayan insana şunu söylüyorum.ARTIK RÜYALRIMA GİRİP SENI AFFETMEMDEN VAZGEÇ SENI ÖMRÜM BOYUNCA AFFETMEYECEĞİM
(alıntı)

Cevap: AŞkin YaŞi

mrb ben aslı hıkayede adı gecen aslı..ben bişey istiyorum bu hıkayedeki adlar gercek oldugundan ve başka insanların mutlulugu söz konusu oldugundan dolayı yazının sitenızden kaldırılmasını rıca edicem çünkü ben bu yazıyı dağıtmadım hicbişekılde sadece okulumun forum sıtesınde yayınlamıştım bu şekilde yayılacağı aklıma gelmemişti çou sıeden kaldırdım umaırm sizde kaldırırsınız sevgiler...

Geri