Aşkınızı tazeleme zamanı!

M

Misafir

Forum Okuru
Aşkınızı tazeleme zamanı!
İlişkinizdeki durgunluğu aşmak için, içinizi ılık hislerle dolduracak yöntemler sayesinde ona yeniden aşık olun!
İlişkinizde sıkıcı bir hava esiyorsa önerilerimizle ilişkinizi ayağa kaldırabilirsiniz!

Eşinizle dışarı çıkın

Eşinizle her cuma dışarı çıkın. Güzelce giyinin, restoranda yemek yiyin, masanın üzerinden birbirinizin elini tutun. Bir diğer seçenek de, evde kalın, çocukları arkadaşlarıyla dışarı postalayın, telefonu fişten çekerek tüm ilginizi birbirinize verin. Nelerden bahsettiğiniz de aynı derecede önemli. Bu özel zamanınızda bazı konuları yasaklayın. Mali konular, yapılacak planlar, anne-baba ve benzeri konulardan konuşmayın. Sadece sanat, edebiyat, hayatla ilgili düşünceleriniz ve cinsellikten bahsedin.

Birlikte masaj yaptırın

İlk yıldönümünüzde kaplıcaya gidin. Birlikte iki kişilik bir masaj yaptırın. Loş ışıklandırma, hafif bir müzik, akan bir su ve kokulu yağların bulunduğu bir masaj salonu bulun. Masörleri evinize de çağırabilirsiniz. Her ikinizin de rahat olduğu bir ortam, birbirinizle paylaştığınız zevki artıracaktır.

Onu şımartın

Hediye vermekten daha romantik bir jest olamaz. Onun yeni bir İngiliz anahtarı ya da yün kazak gibi ihtiyacı olan şeyler almaktan kaçının. Kaliteli bir şişe şarap (sizinle paylaşılmak üzere, tabii ki), şık bir kutuda sunulan çikolata (seks hayatınızı renklendirmesi için) ya da kokusu sizi çılgına çeviren bir traş losyonu alabilirsiniz. Paranız kısıtlıysa eski boya kalemlerinizi çıkararak ya da bilgisayarınızdaki grafiklerden yararlanarak bir 8216;aşk senedi8217; hazırlayın ve eşinize verin. Size olan borcunu bir saatlik okşama seansı, duşta seks ya da yatakta kahvaltı olarak ödeyebilir.


İlgi gösterin

İlk karşılaştığınızda, Cumartesi günleri öğleden sonralarını sizinle geçirmesi için arkadaşlarıyla yaptığı futbol maçlarını seyretmeye gittiğinizi hatırlayın. Gerçek hislerinizi şimdiye kadar muhtemelen çoktan öğrenmiş olsa da, tuttuğu takımın futbolcularının isimlerini ezberleyerek onu şaşırtabilirsiniz.

Mola verin

İster bir kız arkadaşınızla bir yerlere gidin, ister üç günlük bir iş gezisine çıkın, 8216;ayrılık aşkı körükler8217; hilesi adeta bir büyü gibi işe yarar.

Kendinizi sevin

Muhtemelen en önemli kural. Vücudunuzdan nefret ediyor, yaşınızdan ötürü bunalıma giriyor ya da entelektüel açıdan yetersiz hissediyorsanız hayatınız boyunca başka birini sevemezsiniz. Kendinize her gün hayatınızı paylaştığınız kişinin sizinle istediği için birlikte olduğunu hatırlatarak kendinizden zevk alın. Kafasına silah dayamıyorsunuz, yatağa kelepçelenmiş değil.

Flört edin

Egonuzu güçlendirmekte flörtün üzerine yoktur. Kız arkadaşlarınızla öğle yemeğindeyken garsona göz süzün. Bankadaki veznedara manalı bir gülücük atın. Pizza getiren çocuğa davetkar bir bakış fırlatın. Flörtünüze karşılık aldığınızda duyduğunuz, o insanın başını bulutlara çıkaran heyecan, kendinize dayanılmaz seksilikte olduğunuzu hatırlatmanın harika bir yoludur. Bankadaki veznedarı eve götürmeyin yeter.
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
2
Görüntüleme
771
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
ms_enemy
Cevaplar
0
Görüntüleme
793
ms_enemy
ms_enemy
Gül Hanım
Cevaplar
5
Görüntüleme
7K
mursaad
M
Julieт
Cevaplar
0
Görüntüleme
805
Julieт
Julieт
Üst