1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63

Aslan Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

Konu, 'Çöplük' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aslan Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

Bu aralarki ruh halimi o kadar doğru anlatmışsın ki handan gerçekten çok miskinim silkelenmem kendime gelmem gerek ellerine yüreğine emeğine sağlık:)

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: Aslan Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

ellerine sağlık canım

Aslan Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslan Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Aslan Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

aslan burcu 2009 aslan burcu 2009 tarot öncelikle iyi haberler kapıda, çalışma dolu bir yıl olacak 2009. Başarı ve şans sizinle. Bu arada boşa zaman harcanan bir emeğiniz var. bence kıymet bilinmiyorsa fazla fedekar olmayın. üzülmeniz olasıdır. Yaşadığın evreni ve yaptığın işleri çok iyi biliyorsunuz.. şans sizinle olsun. Aslan Burcu Bu asil meleğimiz 2009 yaratıcılığını ön plana alacak....
  2. Koç Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

Koç Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

Süper bir döneme giriyorsunuz.özellikle 3 dileğinizde gelişme hatta sonuca ulaşma göreceksiniz. Buda tabiki sizde hayatı motive edici pozitif enerji yakalamanıza sebep olacak.Sevgide, İş hayatınızda mutlu günler yakında. Asaların Dokuzlusu, Yorgun savaşçı kartımdır benim. Geçmişte yaşananlar sizi yaralamış, hatta derin izler bırakmış olabilir Geçmişin bıraktığı korku sizi...
  3. Boğa Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

Boğa Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

tılsım üçlüsü Tılsım Üçlüsü, ilişkinizde yada hedefinizdeki güzel olaylara isim verilmesidir benim için. Emek harcadınız ve karşılığını alacaksınız.bunun keyfini sevdiklerinizle korkmadan paylaşın. Umudunuzu ve hayallerinizi gerçekleştirmek için adım adıyorsunuz. Bunu doya doya yaşayın. Kılıçların Uşağı fırtınalı günler yaşansa bile bunu akıllıca atlatmamızı önerir. Çözüm neyse önce...
  4. Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

aslan burcu ekim ayı ekim ayı aslan burcu ayi Aslan Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Kılıç Ası Özellikle hayatınızın düşünsel boyutunu ilgilendiren, yeni bağlantıların yaşanacağı, düşüncelerin çıkış noktası bulabileceği...
  5. Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı

Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı

aslan burcu 2010 aslan burcu 2010 yorumu arslan temmuz ayı Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Aslan Burcu Meleği sizin adınızı “Fedekar Melek” taktım. Güçlü ama fedakar. 2010 sizin fedakarlığınızı boş bırakmayacak. Beklentiler yığılmayacak. Tabiki yine sizin gayretinizle. Doluya koydum olmadı boşa koydum dolmadı lafı 2009 için tam size göre bir laf. Kararsızlıklar,...

Sayfayı Paylaş