Aslan Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilgiler sizin için melekler

M

Misafir

Forum Okuru
Aslan Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilgiler sizin için melekler
Aslan Burcu Çocuğu Özelliği
Aslan Burcu Çocuğu Özellikleri NelerdirMerhaba Sevgili Melek'ler ve çocuğu aslan burcu olan tüm anne - babalar, aslan burcundan olan biri olarak bu yazımızda sizlerin çocuğunuzla olan ilişkinizi daha iyi kılacak olması adına sizlere aslan burcu çocuklarının özellikleri hakkında bilgileri aktarıyoruz:)


aslan_bebegi-32f.jpgAslan Burcu Çocuğunun Merak ettiğiniz Burç özellikleri şöyle...

Aslan burcunda doğan çocuklar cesur, insanları idare etmeye bayılan, yerinde duramayan, canayakın, konuşkan, zeki ve renkli tiplerdir.Aslan Burcu Çocuğu Açık havayı, sporu, gezip eğlenmeyi çok severler. Oyun oynarken yerlerinde duramazlar, bu yüzden de çok düşüp kalkarlar.

Aslan Burcu Çocuğu Elleri, kolları, bacakları yara içindeki çocuklar genellikle bu burçtandır.Aslan Burcu Çocuğu Enerjilerini nereye yönlendireceklerini bilmedikleri için de başları sık sık derde girer. Okuldan sık uyarı alan, dikkatsiz ve fazla hareketli çocuklardır.

Aslan Burcu Çocuğunun En iyisi enerjisini doğru kanala yönlendirmesi için ona yardımcı olun.Arkadaşlık edin, dertlerini dinleyin, hayallerini paylaşın, yetenekli olduğu alanlarda kendini göstermesi için onu teşvik edin. Böylece kendine güven kazanacak, hayallerini bir an önce uygulamaya geçirmek isteyecek ve yeteneklerinin bilincinde olarak hayatta doğru yolu bulacaktır.
 
Üst