aslan burcunun özellikleri!

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
aslan burcunun özellikleri!
aslan burcunun özellikleri
Önemli özellikleri;

Kendini iyi hissetmek, bu cümleyi söylemek kolay, ama gerçekleştirmesi hiçte kolay değil . Aslan için mutluluk ve içtenlik otomatik olarak gerçekleşmez. Çok belirgin bazı stratejiler kullanarak elde edilmesi gerekir. Bu stratejilerin çoğunlukla bilinçdışı oluşması güçlerini azaltmaz.

Aslan'ın gelişimsel hedefinin açık tanımı, kendini ifade etmenin riskini almayı öğrenmektir. Kendimizi rahat olabileceğimiz bir şekilde ortaya koyar ve bunun için alkışlanırsak, kendimizi daha iyi, daha güvenli, kainatta ki yerimiz konusunda daha olumlu hissedebiliriz. Hayat bize daha dostça gelir. Özet olarak bu Aslan'ın hedefidir.

Aslan'ın kaynakları tam olarak yaratıcılık, yaşama sevinci ve oyunculuk; sevgi ve beğeni toplayan bir etkinliğin tüm belirleyicileridir.

Dikkat!

Aslan'ın yaratıcılığı ve kendini ifade tarzı, etrafındaki insanlar tarafından olumlu karşılanmaz ve kabul görmez ise, Aslan belki de kendini ifade etmek konusunda bir daha riske girmez.

Diğer bir durum , kendini ifade ediş yöntemi ve yaratıcılığı konusunda insanlardan taktir ve onay alabilmek için, kendisine ters düşse de, “insanları memnun etmek için” için gösteri krizine girebilir. Bu durum Aslanı, sarayına gidecek yoldan saptırabilir. Aslan içine kapanarak, kibir ve ego-mani içeren davranışlarda bulunabilir. Aslan'ın ateşi bu şekilde bir kalıba sığdırılamaz. Aslan'ın insanları memnun etme çabası, yapmacık ve abartılı davranışlarda bulunmasına neden olabilir. Bu durumdan sıyrılıp kurtulmak için, Aslan'ın dünyaya kendi iç boyutuyla ilgili somut kanıtlar vermesi ve bu kanıtların anlaşılıp, beğenilmesi gerekir. Bir Aslan'ın stratejisinin başarılı olabilmesi için; dürüst, yaratıcı, hesapsızca kendini ifade etmesi ve bu kendini ifadenin insanlar tarafından olumlu kabul görmesinin gerçekleşmesi gerekir. Eğer bu gerçekleşmez ise Aslan için stratejik süreç; hiçbir amacı olmayan şamataya dönüşür
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
847
PaSikA
PaSikA
Üst