Aslı - Anlamak Zor

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Aslı - Anlamak Zor
Aslı - Anlamak Zor anlamak zor sevginin sihirini
geçip gitmek zor

bilirsen zehrını kelimeler yok
şekillerin gücünden çok
konuşmaya gerek yok
çizermişin resmını
bir söz, bir sır yeter
bir şans vermeye değer

bir güç bir ruh yeter aşkımı yüceltmeye
anlamak zor
gözlerin şıhrını
geçip gitmek zor
bilirsen zehrini

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ben çocuğuma şiddet uyguladım asliye cezada duruşmam var napacam ? Ben çocuğuma şiddet uyguladım asliye cezada duruşmam var napacam ?
ben çocuğuma şitted uyguladım eşim beni şikayet etti daha sonra şikayeti geri aldı ama kamu davası açılmış 8. asliye ceza mahkemesi tarafından duruşmaya çağırılıyorum ben bu dava da ne kadar ceza alabilirim avukat tutmam gerek mi ceza paraya...
Soru-Cevap 1
Noel ve yılbaşı kutlamak helal mi haram mı aslı nedir Noel ve yılbaşı kutlamak helal mi haram mı aslı nedir
Mensubu olmakla bizleri şereflendiren islamiyetin hiçbir kültüründe ve zemininde, ister hukuki ister ictimai olsun, yılbaşını ve noeli kutlamak yoktur. 73070 Mağlup milletler, galip gelmiş milletlerin adetlerini...
Tüm İslami Bilgiler 3
Şeytan taşlamanın aslı nedir? Şeytan taşlamanın aslı nedir?
Şeytan taşlama, Müslüman inancına göre Hac ibadetinin bir parçası olarak yapılan bir törendir. Kimilerine göre şeytan Allah'a baş kaldırdığı için taşlanmakta, kimilerine göre de kötülüklerinden kurtulmak için taşlanmaktadır. Bu tören sırasında...
Tüm İslami Bilgiler 4
Tatlı Küçük Yalancılar Aslı Karakteri Kimdir ? Tatlı Küçük Yalancılar Aslı Karakteri Kimdir ?
bensu soral kimdir,tatlı küçük yalancılar aslı bensu soral,tatlı küçük yalancılar aslı karakteri bensu soral biyografi,bensu soral boyu kilosu yaşı 53367 Star TV ekranlarında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar...
Kim Kimdir ? 0
Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir? Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir?
aslı enver kimdir, bana artık hicran de dizisi, bana artık hicrande aslı enver Sevgili melekler, yeni sezonda yepyeni bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanan Aslı Enver, yeni dizisinde acılı bir anneyi canlandıracak. Kanal D'nin "Bana...
Reytingli Diziler 0