1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Aslı Enver Sevgilisi Birkan Sokullu

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  aslı enver sevgilisi birkan sokullu fotoları haberleri burada arkadaşlar. Kanal D Kavak Yelleri dizisinde rol alan Aslı Enver sevgilisi Birkan Sokullu ile İstinye Park'ta görüntülendi ve rol arkadaşı Pelin Karahan'ın süpriz evliliği hakkında "banada sürpriz oldu, bende bilmiyordum" dedi. Güzel oyuncu Aslı Enver ve sevgilisi Birkan Sokullu nun haberinin tüm detaylarını hemen aşağıda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
  < Konu Resmi..>  Enver, “Kavak Yelleri” dizisindeki rol arkadaşı Pelin Karahan’ın süpriz evliliğiyle ilgili, “Bizim de haberimiz yoktu, gazetelerden gördük. Çok sevindik, sanırım aile arasında olduğu için bilgimiz olmadı” dedi.

  Çok mutluyum


  Erdinç Bekiroğlu’yla Barcelona’da evlenen Pelin Karahan, “Güzel giden bir evliliğim var. Çok mutluyuz” dedi. Karahan, gazetecilere parmağındaki yüzüğü de gösterdi.

   
Aslı Enver Sevgilisi Birkan Sokullu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Tarihi ne zaman biliyor musunuz

  Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Tarihi ne zaman biliyor musunuz

  Kızlar Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Tarihi ne zaman biliyor musunuz? Aranızda Aslı Enver Birkan Sokullu ne zaman evleniyor bilen varsa lütfen tarihini yazsın bu sayfadan.
 2. Aslı Enver Birkan Sokullu 13 Temmuz'da Evleniyorlar !

  Aslı Enver Birkan Sokullu 13 Temmuz'da Evleniyorlar !

  aslı enver birkan sokullu aslı enver haberleri birkan sokullu haberleri Suskunlar dizisinde ki rolüyle sevilerek takip edilen başarılı ve genç oyuncu Aslı Enver ile Uçurum dizisinde oynayan Birkan Sokullu bir düredir devam eden birlikteliklerini evliliğe taşımaya karar verdiler melekler :) Çifte meleklermekani.com ailesi olarak şimdiden mutluluklar diliyoruz ve Aslı Enver Birkan Sokullu...
 3. Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Davetiyesi nasıl bişey

  Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Davetiyesi nasıl bişey

  Kızlar Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Davetiyesi nasıl bişey duyduğum kadarıyla ilginç ve görülmeye değermiş acaba mümkünse Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Davetiyesi örneğini paylaşır mısınız
 4. Veee İşte Nihayet Beklenen Mutlu Son Aslı Enver Birkan Sokullu Dünya Evine Girdi...

  Veee İşte Nihayet Beklenen Mutlu Son Aslı Enver Birkan Sokullu Dünya Evine Girdi...

  Aslı Enver-Birkan Sokullu Dünya Evine Girdi Aslı Enver-Birkan Sokullu Evlendi mi? Daha önce evlenecekleri haberini yaptığımız Aslı Enver ve Birkan Sokullu nihayet istedikleri mutluluğa ulaştılar..Dün gece dünya evine giren çifte Melekler Mekanı olarak bizde mutluluklar dileriz.... Ve Mutlu Son Aslı Enver ve Birkan Sokullu dün gece Sarıyer Bahçeköy'deki Event Garden'da dünya...
 5. Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Fotoğrafları istiyorum

  Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Fotoğrafları istiyorum

  Kızlar mümkünse bana Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Fotoğraflarını aktarır mısınız merak ettim Aslı Enver Birkan Sokullu Düğünü nasılmış diye:)

Sayfayı Paylaş