1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Aslı Gökyokuş

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi kayıp yaa

Aslı Gökyokuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı - Sessizce

Aslı - Sessizce

Aslı - Sessizce şen hiç bir gecede gündüze küstün mü? kanadını kıranlara gözyaşı döktün mü? güneşi hiç bu kadar sönük gördün mü? söyle nerede yanlış yaptım? inanmazdım sözüne hiç gücüm yok zamanı çevirmeye görmesen de duymasan da yaşardım bu askı yine seninle
  2. Aslı - Neresindeyim

Aslı - Neresindeyim

Aslı - Neresindeyim çizdiğim sınırlar öyle geniş kı çizdiğim ben öyle derin hayellerim o kadar çok kı bunlar için çabam da yok kı bir yanda mutlu ben bir yanda çaresiz ben bir yanda çaresiz, sevgisiz, ümitsiz bir yanda gülen ben bir yanda boşlukta, hevessiz neresindeyim hayatın neresindeyim kadınlığın neresindeyim bu aşkın korkuyorum kendimden sebepsizim kendimce tepkisizim...
  3. Aslı Altaylar

Aslı Altaylar

aslı altaylar ayak aslı altaylar ayakları video bacak videoları Doğum Yeri : Rize Doğum Tarihi : 1980 Eğitimi : Sanat Merkezi Oynadığı Diziler; Akasya Durağı
  4. Aslı Gökyokuş resimleri

Aslı Gökyokuş resimleri

aslı altaylar ayak aslı altaylar ayakları bacak baçakları
  5. Aslı Biyografisi

Aslı Biyografisi

26 Ekim 1977 İstanbul'da doğdu.İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu olan Aslı Gökyokuş, müziğe Özel Ortadoğu Lisesi'nde okurken kurduğu "Phoenix" adlı grubuyla başladı. Orta ve lise yıllarında grubuyla çeşitli okul aktiviteleri ve konserlerde bulundu. Liseyi bitirdiklerinde grup, birkaç eleman değişikliğiyle "Mary Jane" adını aldı. Aslı ve...

Sayfayı Paylaş