Aslı - Üslanmak Bilmedi Hayat

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Aslı - Üslanmak Bilmedi Hayat
Aslı - Üslanmak Bilmedi Hayat bir türlü üslanmak bilmedi hayat düşünmekten bile bunalırmı insan
ama savaşmaktan yorulduysam

yorulmaktan sıkıldıysam itirazım var haksızlığa
istediğim en son şey bir damla fazla yaş
ama savaşmaktan yorulduysam
yorulmaktan bunaldıysam
hissetmeye, sevmeye ihtiyacım var
bir parça tutku varsa inancım var

ama yıllardır gözlerim askı ararken sevdiğim tek erkek de benim değil

Aslı - Bir Türlü Uslanmak Bilmedi Hayat hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ben çocuğuma şiddet uyguladım asliye cezada duruşmam var napacam ? Ben çocuğuma şiddet uyguladım asliye cezada duruşmam var napacam ?
ben çocuğuma şitted uyguladım eşim beni şikayet etti daha sonra şikayeti geri aldı ama kamu davası açılmış 8. asliye ceza mahkemesi tarafından duruşmaya çağırılıyorum ben bu dava da ne kadar ceza alabilirim avukat tutmam gerek mi ceza paraya...
Soru-Cevap 1
Noel ve yılbaşı kutlamak helal mi haram mı aslı nedir Noel ve yılbaşı kutlamak helal mi haram mı aslı nedir
Mensubu olmakla bizleri şereflendiren islamiyetin hiçbir kültüründe ve zemininde, ister hukuki ister ictimai olsun, yılbaşını ve noeli kutlamak yoktur. 73070 Mağlup milletler, galip gelmiş milletlerin adetlerini...
Tüm İslami Bilgiler 3
Şeytan taşlamanın aslı nedir? Şeytan taşlamanın aslı nedir?
Şeytan taşlama, Müslüman inancına göre Hac ibadetinin bir parçası olarak yapılan bir törendir. Kimilerine göre şeytan Allah'a baş kaldırdığı için taşlanmakta, kimilerine göre de kötülüklerinden kurtulmak için taşlanmaktadır. Bu tören sırasında...
Tüm İslami Bilgiler 4
Tatlı Küçük Yalancılar Aslı Karakteri Kimdir ? Tatlı Küçük Yalancılar Aslı Karakteri Kimdir ?
bensu soral kimdir,tatlı küçük yalancılar aslı bensu soral,tatlı küçük yalancılar aslı karakteri bensu soral biyografi,bensu soral boyu kilosu yaşı 53367 Star TV ekranlarında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar...
Kim Kimdir ? 0
Aslı - Bir Türlü Uslanmak Bilmedi Hayat Aslı - Bir Türlü Uslanmak Bilmedi Hayat
Aslı - Bir Türlü Uslanmak Bilmedi Hayat Bir türlü uslanmak bilmedi hayat Bir türlü uslanmak bilmedi hayat Düşünmekten bile yorulurmu insan Ama savaşmaktan yorulduysan Yorulmaktan sıkıldıysan İtirazım var haksızlıga istedigim en son şey...
A-B Harfli Şarkılar 0