Asuman Krause - Diyemedim Sana

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Asuman Krause - Diyemedim Sana
Asuman Krause - Diyemedim Sana sanki bir masaldı sanki bir rüya
büyüsü bozulur da hani anlamazsın ya...

puslu bir anıydı o eski bir hatıra
sahipsiz başıboş kaldım uzaklarda
korkular sarmış aşkın etrafını
suskun kalmış diller bekle cevabını
yüreğim yanıyor görsem bakışını
nasıl veda eder nasıl giderim...

çok değil bir kaç saat belki bir kaç gün daha
yanımda kal diyemedim
diyemedim sana...
çok değil bir kaç saat
belki bir kaç gün daha
benimle kal diyemedim
diyemedim sana...

asuman krause diyemedim sana şarkı sözü hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Asuman Krause Yuva mı Dağıttı? Asuman Krause Yuva mı Dağıttı?
asuman krause asuman krause haberleri Sevgili melekler, magazin dünyası Asuman Krause'nin bir evliliği yıkmak üzere olup olmadığını konuşuyor. Geçtiğimiz gün fotoğrafçısıyla kolkola gezerken görüntülenen ve görüntülendiklerini farkedince...
Magazin 0
Asuman Krause Ümit Erdim Aşkı Bitti! Asuman Krause Ümit Erdim Aşkı Bitti!
asuman krause haberleri ümit erdim haberleri asuman krause ümit erdim Sevgili melekler, herkesin evlenecekleri gözüyle baktığı Asuman Krause ve Ümit Erdim ayrıldılar. Aynı evde yaşayan 28 yaşındaki Erdim ile 37 yaşındaki Krause'nin büyük...
Magazin 0
Asuman Krause kimdir kaç yaşında merak ettiğiniz herşey burada! Asuman Krause kimdir kaç yaşında merak ettiğiniz herşey burada!
asuman krause kimdir biyografi hayatı kısaca hayatı kaç yaşında şarkıları hakkında bilgiler burada arkadaşlar. 1998 Türkiye Güzeli Asuman Krause mankenlikten...
Kim Kimdir ? 0
Asuman Krause kilo aldı Asuman Krause kilo aldı
asuman krause bikinili asuman krause kilo aldı, kilosu, bikinili görüntüleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Eski manken ve yeni sunucu Asuman Krause, bikinili görüntülendi ve kilo aldığıda dikkatlerden kaçmadı...
Magazin 4
asuman krause diyemedim sana şarkı sözü asuman krause diyemedim sana şarkı sözü
diyemedim sana sanki bir masaldı sanki bir rüya büyüsü bozulur da hani anlamazsın ya... puslu bir anıydı o eski bir hatıra sahipsiz başıboş kaldım uzaklarda korkular sarmış aşkın etrafını suskun kalmış diller bekle cevabını...
Yerli Şarkı Sözleri 0