Asuman Krause - İstifamı Verdim Bu Aşktan

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Asuman Krause - İstifamı Verdim Bu Aşktan
Asuman Krause - İstifamı Verdim Bu Aşktan yanımdaydın ama uzağımda bu nasıl şey sen aklıma düştüğünde içimden nehirler geçer
seni bana getirmeyi neden akıl edemedim

dağ dağı kavuşturan o unutkan kader kalbimin en ücra köşesinde herzaman hazırdı yerin
bilmedin sen kenini sevmekle meşguldun
dev gibi sevdamı görmedin
istifamı verdim bu aşktan
kaderimi yazarım en baştan
anladımki senin yüreğin ya demirden yada taştan

yanımdaydın ama uzağımda bu nasıl şey sen aklıma düştüğünde içimden nehirler geçer
seni bana getirmeyi nasıl akıl edemedim
dağ dağı kavuşturan o unutkan kader
kalbimin en ücra köşesinde herzaman hazırdı yerin
bilmedin sen kendini sevmekle meşguldun
dev gibi sevdamı görmedin
anladımki senin yüreğin ya demirden yada taştan
anladımki senin yüreğin ya demirden ya taştan
bu ayrılığın nedeni asla ben değilim
ama yalnızlığımın tek sebebi sensin
oysa ki çok istemiştim kalbimin sahibi olmanı
anladım ki senin o taş kalbin;
hiç sevmeyecek hiç istemeyecek beni
ben de yokum artık sende
eğer buysa istediğin
bunu sen istedin bunu sen istedin...

Asuman Krause ve Ümit Erdim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Asuman Krause Yuva mı Dağıttı? Asuman Krause Yuva mı Dağıttı?
asuman krause asuman krause haberleri Sevgili melekler, magazin dünyası Asuman Krause'nin bir evliliği yıkmak üzere olup olmadığını konuşuyor. Geçtiğimiz gün fotoğrafçısıyla kolkola gezerken görüntülenen ve görüntülendiklerini farkedince...
Magazin 0
Asuman Krause Ümit Erdim Aşkı Bitti! Asuman Krause Ümit Erdim Aşkı Bitti!
asuman krause haberleri ümit erdim haberleri asuman krause ümit erdim Sevgili melekler, herkesin evlenecekleri gözüyle baktığı Asuman Krause ve Ümit Erdim ayrıldılar. Aynı evde yaşayan 28 yaşındaki Erdim ile 37 yaşındaki Krause'nin büyük...
Magazin 0
Asuman Krause kimdir kaç yaşında merak ettiğiniz herşey burada! Asuman Krause kimdir kaç yaşında merak ettiğiniz herşey burada!
asuman krause kimdir biyografi hayatı kısaca hayatı kaç yaşında şarkıları hakkında bilgiler burada arkadaşlar. 1998 Türkiye Güzeli Asuman Krause mankenlikten...
Kim Kimdir ? 0
Asuman Krause kilo aldı Asuman Krause kilo aldı
asuman krause bikinili asuman krause kilo aldı, kilosu, bikinili görüntüleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Eski manken ve yeni sunucu Asuman Krause, bikinili görüntülendi ve kilo aldığıda dikkatlerden kaçmadı...
Magazin 4
Asuman Krause ve Ümit Erdim Asuman Krause ve Ümit Erdim
ümit erdim asuman krause asuman krause ümit erdim boyu Asuman Krause Ümit Erdim, sevgilimi, sevgili, aşk yaşıyorlar, birlikteler, haberleri ve resimleri burada arkadaşlar Haklarında aşk yaşıyorlar iddialarına, kesin cevap...
Magazin 0