Asya - Aşk Bana Günah

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Asya - Aşk Bana Günah
Asya - Aşk Bana Günah anladım aşk bana günah sev beni olsa da yasak
öyle sevdalı düşlerim

sanki ayrılığa inat bin umut bağladım güne
boş bırak kalbini diye
ben ağlarım sen gül yine
unutamadım bir an bile
sabrım yok hasret düşler içimde
yine duramam ben

sensiz aynı yerlerde seni bulamam ben
şimdi aynı yerlerde

Asya - Romantık Aşk hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Düşler ve Umutlar Dizisi "Asya" Karakteri Gamze Karaman Kimdir? Düşler ve Umutlar Dizisi "Asya" Karakteri Gamze Karaman Kimdir?
düşler ve umutlar asya kimdir, düşler ve umutlar gamze karaman, gamze karaman kimdir Sevgili melekler, Fox Tv'nin yepyeni dizisi Düşler ve Umutlar bu ay içinde ekranlara gelecek. Dizide "Asya" karakterini oyuncu Gamze Karaman...
Reytingli Diziler 0
asya kıtasındakı ulkeler asya kıtasındakı ulkeler
asya kıtası uzerindekı ulkeler lütfen bana acıl yardım
Soru-Cevap 0
İslamiyet Öncesi Asya Kıtasının Durumu Hakkında Bilgiler İslamiyet Öncesi Asya Kıtasının Durumu Hakkında Bilgiler
İslamiyetten Öncesi Asyanın Durumu İslamiyetten Önce Asyanın Durumu Hakkında Bilgi Sevgili melekler, Genel Türk Tarihi bölümümüzde en son...
Genel Türk Tarihi 2
İslamiyetten Önce Asya 'da Hangi Devletler Bulunuyordu ? İslamiyetten Önce Asya 'da Hangi Devletler Bulunuyordu ?
İslamiyetten Önce Asyadaki Devletler Asyada İslamiyetten Önce Bulunan Devletler Sevgili melekler, İslamiyet dönemi...
Dünya Tarihi 0
Asya - Romantık Aşk Asya - Romantık Aşk
Asya - Romantık Aşk olmaz demiştim ilk günden sana romantık aşktı bu aşk hani ya kendime göre yasaklarım var çocuklar gibi benle oynama vallahı öptürmem olursun aşkından kırılma darılma hemen sarılma vallahı öptürmem olursun...
A-B Harfli Şarkılar 0