Asya - Canım

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Asya - Canım
Asya - Canım yar acelen ne ne var daha dünde gece
yine karşımda zor yol niye

kal yine dar mı zaman kim bilir belki de
bu yüzden cazip aşk herkese
seyredeyim yar uyurken
kırpiğinin ucundan öpeyim
yani başında bırak bırak seni seveyim
canım canım

canımın içi yarım canım canım
bize dokunan hain
bir bilseler kararlıyım
canımın yanındayım

Asya - Canımın Yarışı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Düşler ve Umutlar Dizisi "Asya" Karakteri Gamze Karaman Kimdir? Düşler ve Umutlar Dizisi "Asya" Karakteri Gamze Karaman Kimdir?
düşler ve umutlar asya kimdir, düşler ve umutlar gamze karaman, gamze karaman kimdir Sevgili melekler, Fox Tv'nin yepyeni dizisi Düşler ve Umutlar bu ay içinde ekranlara gelecek. Dizide "Asya" karakterini oyuncu Gamze Karaman...
Reytingli Diziler 0
asya kıtasındakı ulkeler asya kıtasındakı ulkeler
asya kıtası uzerindekı ulkeler lütfen bana acıl yardım
Soru-Cevap 0
İslamiyet Öncesi Asya Kıtasının Durumu Hakkında Bilgiler İslamiyet Öncesi Asya Kıtasının Durumu Hakkında Bilgiler
İslamiyetten Öncesi Asyanın Durumu İslamiyetten Önce Asyanın Durumu Hakkında Bilgi Sevgili melekler, Genel Türk Tarihi bölümümüzde en son...
Genel Türk Tarihi 2
İslamiyetten Önce Asya 'da Hangi Devletler Bulunuyordu ? İslamiyetten Önce Asya 'da Hangi Devletler Bulunuyordu ?
İslamiyetten Önce Asyadaki Devletler Asyada İslamiyetten Önce Bulunan Devletler Sevgili melekler, İslamiyet dönemi...
Dünya Tarihi 0
Asya - Canımın Yarışı Asya - Canımın Yarışı
Asya - Canımın Yarışı çözüldü güneşlerim karanlığa saklı düşler yok oldu en işsiz yolları tükettim hasretin ellerimde kaldı yüzümde yılların izleri bir bela gibi duruyor yalnızlığım ateş her yanımı yakıyor canımın yarısı içimde...
A-B Harfli Şarkılar 0