1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Asya - Gözleri Hüzün Yeşili

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Asya - Gözleri Hüzün Yeşili
    bu günde dün gibi

yaşanmadan geçti gitti

gözleri hüzün yeşilı

ben varsam yaşıyorsam

dünyada sen gibi

senin gibi

sen yoksan ben olmam kı

gün gibi güneş gibi

sen yoksan ben olmam kı

yıllar desen seninle geçtı

bu yollar desen şenle tükendi

her şey her an seninle güzeldi

ama senden sonra

yıllar desen yorgun yetimdi

o kırık dökük evler gibiydi

gözleri hüzün yeşili dinle

ben kimseyi sevmedim senin gibi

bu günde sen vardın sevgilim

bu dört duvar arasında

dün gibi öncesi gibi

yine sen vardın sevgilim

sen yoksan ben olmam ki

Asya - Gözleri Hüzün Yeşili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya

Asya

Rüyada Asya kıtasında bulunmak, hayatınızda birtakım değişikliklerin gerçekleşeceğine, fakat maddi açıdan pek gelişme olmayacağına işarettir.
  2. Tual - Hüzün

Tual - Hüzün

içimde bir gizli hüzün var sanki.. bir gölge kadar yalnızım.. kendine bakan bir ayna misali.. üzgünüm şimdi dargınım. acıyım.. acıdan öteyim belki kaybolan yıllar ardında. hayaller, kırıldığında... bir taşın suskunlığunda... ayazda kalmış bir kuş yüreğim. soğuk sert taşlar gibiyim.. bitmeyen kışlar gibiyim .. bağrıma şimdi taşmı basayım...
  3. hüzün

hüzün

Saçların epeyce dağılmış dudakların duvara çarpmıs çözüldüm. Çünkü ben senin sözündüm. Aşka secilmişti tüm vakitler. Seçildin. Çünkü sen bir çicektin. Alıp başımı gidiyorum; yeşil başlı kumsallara.. Güneştin.. Çünkü bedenimdeki ateştin ---- Bir nefeslik dinlenişti hüzün... Hep bir gülümseyişe aralanan dudaklarımı büzmekti... Hayatın şaşırtma kuvveti öylesine büyüktü ki...Kocaman...
  4. Hüzün mevsimi...

Hüzün mevsimi...

Şeyh Galib, meşhur mesnevisinde, 'Hüsn'ü bulmak için yollara düşen 'Aşk'ı mumdan bir gemiye bindirerek ateş denizinden geçirir. "Mumdan bir gemiyle ateş denizini geçmek de ne ola ki?" diye yormayın zihninizi. Bu akılla kavranabilir bir keyfiyet değildir. Ve bu öyle bir manzaradır ki aklı gözünde olanlarda temaşa zevki dahi uyandırmaz. Bu tür muammaların hakkından ancak...

Sayfayı Paylaş