1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Asya'dan çarpıcı moda tasarımları

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Asya'dan çarpıcı moda tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arap kadınlarının birbirinden şık moda tasarımları

Arap kadınlarının birbirinden şık moda tasarımları

arap kadınlarının gözleri arap takıları takilari kadınlarının takıları modaarab
  2. *MeÇHuL*un kombin tasarımlarında 2009_2010 modası

*MeÇHuL*un kombin tasarımlarında 2009_2010 modası

Sevgili melekler mekanının moda sever melekleri;işte size yine ve yepyeni kombinler sunuyorum.Ara vermeden yenilerinide sunmaya hazırlıyorum.Daha neler neler tasarladım sizler için inşallah beğenirsiniz..Beğenmeyen beni bulsun:meçhul:
  3. 2013 Sonbahar Kış Modası Özgür Mansur Tasarımları

2013 Sonbahar Kış Modası Özgür Mansur Tasarımları

Sonbahar Kış 2013 Modası 2013 Sonbahar Kış Bayan Giyim Modası Sevgili melekler, yazın sıcaklarını yaşarken 2013 sonbahar kış modası da podyumlarda fırtına gibi esiyor. Modacılar harıl harıl kışa hazırlanırken, biz de sizlere bu koleksiyonlardan birini tanıtmak istedik. Özgür Mansur 2013 kış koleksiyonu. Her ne kadar göreceğiniz modeller biraz iddialı olsa da bunların çekimler için...
  4. Bana Ünlü Modacıların Tasarımları lazım

Bana Ünlü Modacıların Tasarımları lazım

Merhaba ben kendi çapımda elbise tasarlıyorum evet henüz çok yeniyim ve kendim için bir gardrop yapmayı düşünüyorum ama bir kaç örnek lazım ve Ünlü Modacıların Tasarımlarından esinlenmek istiyorum acaba mümkünse bana Ünlü Modacıların Tasarımlarından bir kaç örnek verebilir misiniz?
  5. Bayan Moda Tasarımları

Bayan Moda Tasarımları

Yeni sezona ait olan moda tasarımcılarının oluşturduğu bayan giyim modellerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Sayfayı Paylaş