1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk!!!

Konu, 'Atatürk Videoları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Atatürk!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atatürk uyandır bizi

atatürk uyandır bizi

Atatürk Uyandır Bizi Atatürk’üm Bir ulus yarattın özgür Bir cumhuriyet kurdun tam bağımsız Bir gelecek gösterdin aydın mı aydın Bir cennet olacaktı Türkiye Mutluluk parlayacaktı gözlerinde Çalışkan insanların “Bütün umudum gençliktedir” “Atatürk sizsiniz! gelecek sizindir! ” Öylesine inandın ve güvendin ki gençliğe Emanet ettin Cumhuriyeti Koruyamadık Affetme bizi...
  2. Atatürkün Hayatı

Atatürkün Hayatı

Oğlumun performans ödevi için araştırma yaparken aşağıdaki bilgilere ulaştım. Ne yapayım ben araştırıyorum. Bu performans ödevlerinden emin olun gına geldi. Çocuklarımızın bağzıları daha bilgisayarı bile kullanmayı bilmezken mecburen biz anne babalar bu ödevler için pc de zaman geçirmek zorunda kalıyoruz. ATATÜRK'ün HAYATI Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selânik'te Kocakasım Mahallesi,...
  3. Atatürk Ve Bilim

Atatürk Ve Bilim

Merhaba arkadaşlar Atatürk Ve Bilim hakkında bilgisi olanlardan bilgi bekliyorum
  4. Atatürk Fotoğrafları Kronolojik

Atatürk Fotoğrafları Kronolojik

merhaba arkadaşlar ben Atatürk Fotoğrafları Kronolojik fotolar arıyorum sizden de bu konuda yardım bekliyorum.lütfen yardım edin arkadaşlar
  5. Atatürkün Kardeşleri kimdir

Atatürkün Kardeşleri kimdir

Atatürk'ün Kardeşlerinin adı Nedir? Atatürkün Kardeşleri kimdir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk2ün kardeşleri hakkında ki bilgileri sizlerle ve konuyla ilgili tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk'ün Kardeşlerinin İsimleri Ahmet ,Fatma , Ömer ,Naciye,Makbule Hanım'dır.. Fakat Ahmet dokuz, Fatma dört ve Ömer sekiz yaşında o...

Sayfayı Paylaş