1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk'ün nick olabilecek sözleri!

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

atatürk nick atatürkle ilgili nickler atatürk nickleri ün kapak sözleri atatürkten kapak sözler Egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir.
    > Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.

> Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

> Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

> Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.

> Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz.

Atatürk'ün nick olabilecek sözleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ATATÜRK'ün şoförünün sözlerinden

ATATÜRK'ün şoförünün sözlerinden

Seyfettin bey İtalyan sefiri ile Atatürk arasında İtalyanca tercümanlık da yapmış. Konuşmaların bir kısmını mükemmel bir İtalyanca ile anlattı. "Mussoloni bütün dünyaya meydan okuyordu. Rodos adasına 40 bin asker yığmış. İzmir'i istiyor bizden. İtalyan sefiri Povli Atatürk'ün yanına geldi. Atatürk gece adamıydı. Bana 'Sor bakalım niye geldi?' dedi. O da 'Eğer 4 ay içinde İzmir'i bize...
  2. şarkı sözlerinden nickler

şarkı sözlerinden nickler

1-)ѕєиѕιzℓιк öℓüм∂єи вιℓє zσя!(иαzσ---ѕєиѕιzℓιк öℓüм∂єи вιℓє zσя!) 2-)αşк кıяıитıѕıуℓα ∂σумαктαиѕα тєк вαşıмα αç кαℓıяıм вυ нαуαттα(тєσмαи---αşк кıяıитıѕı) 3-)α∂ıмℓαяıм ѕαиα кσşтυ gєℓємє∂ιм gєℓємє∂ιм!(αикαяαℓı иαмıк---gözℓєяιи αкℓıм∂α кαℓ∂ı) 4-)кιмѕєℓєяє ∂ιуємє∂ιм α∂ıи ѕαкℓı кαℓ∂ı вєи∂є!!!(αикαяαℓı иαмıк---gözℓєяιи αкℓıм∂α кαℓ∂ı) 5-)∂єяѕ σℓѕυи ℓαиєт σℓѕυи,öуℓє ριşмαиıм кι αнн öмяüмє(gє¢є...
  3. Fanatik forma arkası olabilecek nickler

Fanatik forma arkası olabilecek nickler

forma arkası yazıları galatasaray forma arkası yazıları sözler sözleri galatasaray Fanatikler buraya.İşte futbolla ilgili taşlamalar ve laf sokan fanatik nickler.Bu sözlerle karşınızdakilere öyle göndermeler yapabilirsiniz ki düşünemiyorum bile karşı tarafın durumunu:D Kaleyi cepheden gören bir yerlerde buluşalım! Uzaktan seveceğim, yalnız Erman hoca bilecek! Bir UEFA Kupası'na bir de...
  4. Atatürk'ün Hoşgörü Sözleri

Atatürk'ün Hoşgörü Sözleri

Atatürk'ün Hoşgörü Sözleri var mı? Arkadaşlar merhaba Atatürk'ün Hoşgörü Sözlerini arıyorum bana bu konuda yardım edeceğinizi umuyorum :)
  5. Atatürk'ten Büyük Sözler İsteyenlere...

Atatürk'ten Büyük Sözler İsteyenlere...

Atatürk'ün Sözleri Büyük Büyük Sözleri Atatürk'ün Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız Atatürkün bölücülükle ilgili sözleri adlı konumuzun ardından bu kez Atatürkün sözleri büyük başlıklı konumuzu ekliyoruz... Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz. Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet...

Sayfayı Paylaş