1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk'ün Sevdigi Şarkılar - (( ATATÜRK ARŞİVİ ))

Konu, 'Atatürk Videoları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bebeklerin en sevdiği şarkılar bebeklerin sevdiği müzikler en şarkı http://www.youtube.com/watch?v=FX2BYJuTRyg

Atatürk'ün Sevdigi Şarkılar - (( ATATÜRK ARŞİVİ )) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nick Arşivi...

Nick Arşivi...

Şekilli ( O ) ؛ ¤ ش ô Ŏ ŏ ص ُ Ơ ơ Ǒ ǒ Ǿ ǿ ¼ ب ش ض ِ ô è o O َ ü ס ם ۵ ٥ ه ï ً ٌ Ọ ọ Ỏ ỏ Ố ố Ồ ồ Ổ ổ Ỗ ỗ Ộ ộ Ớ ớ Ờ ờ Ở ở Ỡ ỡ Ợ ợ ( P ) P p ٌ ק ( R ) ְ א Ŗ ŗ ״ ר ֳ  ד  ƒ ٢ ٣. ( S ) § Œ œ Ŝ ŝ × ÷ ¾ S ک گ ی ى ي ( T ) ق ‏ چ Ŧ ŧ ٍ ô ( U ) ų µ Ũ ũ Ū ū Ŭ ŭ ظ ù غ û Ų ų Ư ư Ǔ ǔ Ǖ ǖ Ǘ ǘ Ǚ ǚ Ǜ ǜ ى ڈ ض ِ ں ¢ £ ھ « ¬ ­ ¹ ؛ » ء آ ة ث Ụ ụ Ủ ủ Ứ ứ Ừ ừ Ử ử Ữ ữ Ự ự ُ ( V ) à ي ُ û ‎ ט ۷ √...
  2. Nick arşivi

Nick arşivi

кöşєאเ ๔öภรє๓ ölü๓ ๔üz ﻮเtรє๓ ђคאคt ﻮölﻮєlєг เçเภ๔єאเ๓ уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız ∂σѕтυм σℓмαz, нαѕмıм уαşαмαz. öℓєηιη αякαѕıη∂αη αğℓαмαкι, ѕєη öℓ∂üктєη ѕσηяα∂α αякαη∂αη αğℓıуαη вıяαкмα !! . вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя. αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя. нαуαттα...
  3. sevdigin kadar sevilirsin............

sevdigin kadar sevilirsin............

Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif Kalbinin attığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin Yaşadıkların kar sanma... Yaşadığın kadar yakınsın sonuna Ne kadar yaşarsan yaşa Sevdiğin kadar ömrün Gülebildiğin kadar mutlusun Üzülme...
  4. seni sevdigimi

seni sevdigimi

Ah bir söyliye bilsem sana Seni ne çok sevdiğimi Uzanıp tutabilsem ellerini Yüreğim yüreğine kavuşsa Benden çok uzaklardasın sevdiğim Sen içime çektiğim nefesim Aldığım her solukta benimsin Düşlerimde yalnız düşlerimdesin Seni uzaktan sevmekte güzel Bana uzakken sevgin bu kadar güzel Ya benim olsan.. sevdiğim O zaman bu yürek dayanırmı Bu kadar büyük sevgiyi taşırmı İçimden bir...
  5. Sevdigim..

Sevdigim..

Sevdigim.. Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!... Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüz olurdum.... Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın... Biliyordum seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi kimsenin okuma yazma bilmediği bir...

Sayfayı Paylaş