Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

ancelcim sen nendn regli olamadınki önceden böle olduğun lurmuydu yani düzensizlik varmıydı benimki saat gibi geçen ay 30nisanda oldum bak bugün ayın 29uhala bişe yok ama testte negatif çıktı dün yaptım hesaplamalarda dün olmam gerekiyordu

evet canım maalesef sabredemedim böyle ateşimi yüksek görüncenapalım sağlık olsunnn beklicez biraz daha olmazsa kan testi yaptırırız canım

Canım sancılarımmm pek yok yani akşamları geliyo ara ara ve gidiyo.onun haricinde belim ağrıyo canım

merhaba ayşe melekcim. bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışayım canım. yumurtanın çatlayabilemesi için önce olgun yumurtalarının olması gerekir. yumurtalar belli bir büyüklüğe geldiği zaman çatlar yumurtalıklardan çıkıp follop tüpüne gelir .bu tüpte spermle karşılaşıp döllenme olursa gebelik olur.
bazılarında yumurtlama bozukluğu olabiliyo yani belli bir büyüklüğe gelsede çatlamayabiliyo yumurtası ve bunun için yumurta çatlatma iğneleri kullanıyolar .
ya da tüpler kapalı ise yumurta çatlasa bile kapalı olduğundan yumurtayla sperm karşılaşamıyo ve dolayısıyla döllenme olmuyo gebelikte bu yüzden oluşamıyo olabilir.
biraz yardımcı olabilmişimdir umarım. şimdilik aceleyle bunları yazdım .eğer başka aklına takılan olursa canım bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışırım

canımcım msn ye yazmıştım bende merak etmeyesin diye . demekki okuyamadın sorundan dolayı . gitmedim canım hastaneye vazgeçtim haftaya gidicem .
başınız saolsun canım . hayırdır yaaa kim vefat ettim canımm?
bende seni öptüm canım. görüşürüz. öğleden sonra yokum merak etme ama 4 buçuk gibi gelirim sanırım

Angelım kuzum başın sağolsun. Melekler hadi amaaaaaa iyi haberlerinizi dört gözle bekliyorum inşallahhhh...Şimdi gitmem lazım. Sonra görüşürüz inşallah...

cok sagol canim cvp verdigin icin tsk ederim yani bu durumda yumurta catlayincada yumurtlayincada gebe kaliniyor oylemi canim