Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

rica ederim renkli . evet canım normal dijital termometre . eczaneden böyle iste verirler . 5 tl falan fiyatı. bence reglini cumaya bekliyosan şimdiden ölç . regl olursan regl dereceni bilmemiz çok önemli bir dahaki ayki tablon için . ama umarım regl olmazsın . bize güzel haberler verirsin inşallah ok . sn yarından başla ölçmeye . ihma etme .

Amanınnnnn efsuncum. Memleketteydim 10 gündür. Senin adına çok memnun oldum cetvelini görünceeeeeee. Manyak sevindim. Allahım hayırlı bir şekilde bebişine kavuşmayı nasibetsin canım. Olmayan herkese de nasibetsin inşallah. 2 gün sonra doktor randevum var, uzun bir aradan sonra bebişimle buluşucam, inşallah sağlığı yerindedir. Öptüm sizi kızlar. Kendinize iyi bakın.

teşekkür ederim kelebekcim . amin canım cümlemize inşallah . bende enson 15 temmuzda gitmiştim doktora yarın tekrar gidicem eşimin işi çıkmazsa bakalım . özledim bebişimi . kalp atışlarınıda duyarım inşallah hayırlısıyla .
sende kendine iyi bak .saol

Yaaa angel falan nerelerde, kelebek de yok ortalıkta... arama kararı çıkarttırıcam haklarında bak haaa ona göreeee )))) İkiside kanatlı uçup gittiler sanki....