Atina'da 3.7'lik deprem

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Atina'da 3.7'lik deprem
Yunanistan'da, merkez üssü başkent Atina'nın 15 kilometre kuzeyi olan, Richter ölçeğine göre 3.7 büyüklüğünde bir yer sarsıntısı kaydedildiği bildirildi. Atina Yerbilimleri Enstitüsü, saat 02.00 sularında meydana gelen depremin, başkentin yanı sıra Pire kentinin de içinde yer aldığı Atika bölgesinde hissedildiğini duyurdu.

Enstitü, sarsıntının can ve mal kaybına yol açmadığını da kaydetti.
kaynak:hürriyet.com

Atİna'da Bebek ÇİftlİĞİ hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
adetime 7 8 gün var değerim 4.88 çıktı  Hamilemiyim adetime 7 8 gün var değerim 4.88 çıktı Hamilemiyim
Merhabalar ben folik asit kullanyrm şuan dün de hastaneye gittim kan testi yaptırdım adetime 7 8 gün var değerim 4.88 çıktı sizce ne olabilir
Soru-Cevap 1
Atina'da Dionysos Şenlikleri Atina'da Dionysos Şenlikleri
dionysos şenlikleri dionisos şenlikleri ATİNA’DA DİONYSOS ŞENLİKLERİ Hem dinsel kaynaklarıyla hem de kent gelenekleri bakımından, tiyatro Atinalıların yaşamında önemli bir yer tutuyor. Ama gündelik bir iş değil, her yıl belli günlerde...
Eski Uygarlıklar 0
Atina'da verem salgını Atina'da verem salgını
Yunanistan'ın başkenti Atina'da baş gösteren verem...
Güncel Haberler 0
Atina'da Tatil Atina'da Tatil
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 2
Atİna'da Bebek ÇİftlİĞİ Atİna'da Bebek ÇİftlİĞİ
Sağlıklı ve sarışın, mavi gözlü Almanları ayıran ve geri kalanları katleden Hitler’in uygulamasını andıran bir çağdışılık şu günlerde Avrupa’nın göbeğinde yaşanıyor. İnsanlık tarihinin en büyük soykırımlarından birine imza atan Hitler, "saf Alman...
Güncel Haberler 1