Etiketler:
 1. ezo77

  ezo77 Banned

  Kayıt:
  23 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  83
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi

  Atİna'da Bebek ÇİftlİĞİ

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ezo77 tarafından paylaşıldı.

  Sağlıklı ve sarışın, mavi gözlü Almanları ayıran ve geri kalanları katleden Hitler’in uygulamasını andıran bir çağdışılık şu günlerde Avrupa’nın göbeğinde yaşanıyor. İnsanlık tarihinin en büyük soykırımlarından birine imza atan Hitler, "saf Alman ırkını" korumak ve geliştirebilmek için akıl almaz yollara başvurmuştu. Yalnızca sağlıklı ve sarışın, mavi gözlü Almanları ayıran ve geri kalanları, özellikle de sakatları katleden Hitler"in bu uygulamasını andıran bir çağdışılık da şu günlerde "Medeni Avrupa"nın göbeğinde yaşanıyor.
  EN ÇOK "SİPARİŞ" İNGİLTERE"DEN
  İngiltere"de yayımlanan Daily Mail gazetesi, Arnavut ve Rus mafyasının, Yunanistan"ın başkenti Atina"da kurduğu “bebek çiftliklerinde”, genç kızların doğurduğu bebeklerin 20,000 sterline satıldığını öne sürdü. Üstelik, dünyaya insan hakları dersi veren ve medeniyetin beşiği olarak nitelendirilen İngiltere"deki kadınlar, bu "sipariş bebeklerin" en hevesli müşterisi.
  Gazete, bu “çiftliklerde” doğum yapacak genç kızların özenle seçildiğini iddia ederek, mavi gözlü bebeklerin revaçta olduğunu savundu.
  "SANAYİ DALI HALİNE GELDİ"
  “Çiftliklerde” özel hazırlanmış doğumhaneler ve eğitimli ebeler bulunduğu iddiasına yer veren gazete, “anlatılanlar Hitler Almanyasını anımsatabilir, ama bu bugünün sanayi dallarından biri haline geldi” diye yazdı.
  Çocuğu olmayan İngiliz ve diğer Batılı kadınların, bu “sanayi dalının” en iyi müşterileri olduğunu öne süren gazete, ABD"den de alıcıları olan bu “çiftliklerin” büyük paralar kazandırdığını savundu.
  "Aydınlanma Çağı"nın kaynağı olan felsefenin de anavatanı olan Atina"da bu tür işletmelerin her geçen gün arttığını, kadınlarınsa daha ziyade Bulgar ve Romen çingenelerinden seçildiğini iddia eden Mail, şunları yazdı:
  “Romanya ve Bulgaristan"ın gelecek ay AB"ye üye olmaları ve bu ülkelerin vatandaşlarına kapıların açılmasından sonra, bu tür bebek çiftliklerinin İngiltere"de de kurulması ihtimali var.”
  Uzmanlar bunun bir insanlık suçu olduğunu belirterek uygar geçinen Avrupa'da böyle rezaletlerin yaşanmasının önüne geçilmesini istediler.
  EMPERYALİZM ÇOCUKLARI SÖMÜRÜYOR
  Kapitalist düzen ve emperyal arzular yumağında Avrupa, ABD ve siyonist üçgen içinde sömürülen dünyada en çok zararı çocuklar görüyor.
  2 milyon çocuk **** pazarlarında, 1.2 milyon çocuk ağır işlerde çalıştırılıyor. Her yıl 50 milyon çocuk hastalık, savaş ve açlıktan ölüyor.
   
 2. ezo77

  ezo77 Banned

  Kayıt:
  23 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  83
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi
  Ce: Atİna'da Bebek ÇİftlİĞİ
  hey yarabbim aklıma mukayet ol....
   
Atİna'da Bebek ÇİftlİĞİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çiftlik

  Çiftlik

  Ekim yapılan çiftlik verimli iş ve sanata, çalışmakla ulaşılacak rahatlığa, Çiftlik rızık ve geçime, uygun hanıma, sabırlı kocaya, Çiftlik bazen gaflete, ilim öğrenmeden cahilce yaşamaya, Çiftlik evi kafa ve gönül rahatlığına, yalnızlığı tercin eden insaana; insanlara yük olmayan ve onlarla arasına mesafe koyan kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tarla.)Elinize para geçecek...
 2. Atina'da 3.7'lik deprem

  Atina'da 3.7'lik deprem

  Yunanistan'da, merkez üssü başkent Atina'nın 15 kilometre kuzeyi olan, Richter ölçeğine göre 3.7 büyüklüğünde bir yer sarsıntısı kaydedildiği bildirildi. Atina Yerbilimleri Enstitüsü, saat 02.00 sularında meydana gelen depremin, başkentin yanı sıra Pire kentinin de içinde yer aldığı Atika bölgesinde hissedildiğini duyurdu. Enstitü, sarsıntının can ve mal kaybına yol açmadığını da kaydetti....
 3. Atina'da verem salgını

  Atina'da verem salgını

  Yunanistan'ın başkenti Atina'da baş gösteren verem salgını yüzünden bir ortaokul ile bir lisenin geçici olarak kapatıldığı bildirildi. Yunan basın-yayın organları, kentin Kipseli semtindeki okullarda öğrenim gören öğrenciler arasında görülen 21 verem vakası üzerine veli ve eğitimcilerin, sorun sona erinceye kadar okulların kapatılması kararını aldığını duyurdu. Lisede görevli bir...
 4. Atina'da Dionysos Şenlikleri

  Atina'da Dionysos Şenlikleri

  dionysos şenlikleri dionisos şenlikleri ATİNA’DA DİONYSOS ŞENLİKLERİ Hem dinsel kaynaklarıyla hem de kent gelenekleri bakımından, tiyatro Atinalıların yaşamında önemli bir yer tutuyor. Ama gündelik bir iş değil, her yıl belli günlerde oynanıyor. Dionysos adına yapılan şenliklerden biri: Buna Lenaea deniyor. Ocak sonuyla Şubat başında yapılıyor. Daha eski olan bu şenlikte önceleri trajediler...
 5. çiftlik pilavı

  çiftlik pilavı

  =MALZEMELER= 200 gr kıyma 2 su bardağı pirinç 1 demet dereotu 1 demet taze soğan 3 yemek kaşığı tereyağı =HAZIRLANIŞI = Pilav yapılacak tencereye yağı koyun ve eritin. İçerisine kıyma ilave edin. Kıyma kavrulunca önceden ılık su ile ıslatılmış ve yıkanıp süzülmüş olan pirinci ilave edin. Bir kaç dakika birlikte kavurun.2 su bardağı kaynamış suyu pirinçlerin üzerine dökün. Kısık...

Sayfayı Paylaş