1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atlet (koşucu)

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kısa mesafe koşusu günün ve şartların gerektirdiği tedbirleri almaya ya da kısa süreli tatile, Uzun koşu, insanı kötürüm eden ve ulaşılmayacak uzun emellere delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Koşmak.)

Atlet (koşucu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atlet Giymenin İncelikleri

Atlet Giymenin İncelikleri

Kızlar hepimizin dolabında mutlaka atlet bulunuyordur...Yaz mevsiminin favori temel kıyafetlerinden atlet aslında öyle sihirli bir güce sahip ki… Tek bir atleti, eşofmanla giydiğinizde oldukça gündelik, yırtık bir kotla giydiğinizde son derece asi ve şık bir etekle giydiğinizde klasik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Peki hangi vücut tipine hangi atlet gider? En güzel atlet kombinleri nasıl...
  2. Annemin atlet sevdası

Annemin atlet sevdası

annecim benim ya :) onun fena bir takıntısı var ayagından çorabı ve sırtından atleti hiç bir zaman eksik etmiceksin çok kızar. bildiğin kızar yani .. Bir gün hava yeni yeni sıcak olduğu zamanlarda geçen sezon aldığım ve zayıflayamadığım için giyemediğim bikinimi çıkarıp denemek istedim ( güya kendimi kandırıyorum belki şimdi olur zayıflamışımdır diye). giydim döndüm ordan baktım burdan baktım...
  3. Sporcu Atletin Adidastan..

Sporcu Atletin Adidastan..

sporcu atletleri sporcu atleti Adidas Bayan Spor Atletleriyle kendini rahat hissedeceksin. Hem çok güzel göze hitap ediyor hemde rahatlığını seven melekler için ..
  4. Auratif Bayan Atlet Tipi Badyler

Auratif Bayan Atlet Tipi Badyler

auratif, bayan atlet, fiyatları ne kadardır, renkleri, modelleri, ip aslılı, straplez , atlet modellerini buradan bulabilirsiniz Hanımlar illa ki içimize, dışımıza bu atlet tipi badilerden kullanıyotuz fakat son zamanlarda o kadar çok ürün piyasaya çıktı ki terlediğimiz zaman bırakın teri çekmesi hiç bir işe yaramaz oldu.Hatta alıyoruz bir yıkamada atmak zorunda kalıyoruz. Ağzı bitarafa...
  5. Be Style Atlet Ve tunikler

Be Style Atlet Ve tunikler

be style, atletler, tunikler, modelleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Be Style Atlet ve Tunikleri sizler için getirdik melekler :D:D işte modellerimiz ;

Sayfayı Paylaş