1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Aurayı Görme yöntemi

  Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  Canlılardan yayılan enerjiyi çıplak gözle görebilmek mümkün.
  Tabii bunun için sabırla yapacağınız uygulamalara ihtiyacınız var. Şimdi anlatacağım metodu düzenli olarak yapabilirseniz, siz de canlıların etrafından yayılan ışımayı görebilirsiniz.

  Aura görme deneyi yapacağınız odanın az aydınlatılmış olması gerekiyor. Bulabilirseniz, "Osglim" lambaları bu iş için çok uygun. Çalışma öncesi ılık bir duş almanız, gevşemenizi kolaylaştırmak açısından iyi olur. Tabii bu çalışmayı yapabilmek için bir partnere ihtiyacınız olacak. Fakat, böyle bir partneriniz yoksa, bir bitki üzerinde ya da düpedüz kendi bedeninize bakarak çalışabilirsiniz.

  Tek başınıza yapacağınız deney için, rahatsız edilmeyeceğinize inandığınız az aydınlık odada rahat bir şekilde oturun. Bitki üzerinde çalışacaksınız, karşınıza bitkinizi koyun. Önce gevşeyin ve zihninizi meşgul eden düşüncelerden uzaklaşın. Bu çalışmalarda bedensel gevşeme ve zihinsel saflaşma önemlidir.

  Sonra bütün dikkatinizi gevşek bir biçimde uzattığınız çıplak kolunuza yoğunlaştırın. Dikkatinizi yavaş yavaş kolunuzun kenarına kaydırın. Kolunuzun etrafında ışıklı bir hale görmeye başlayacaksınız. Çıplak bedenden yayılan aurayı görmek daha kolaydır.

  Partner ile yapacağınız çalışmada birbirinizin aurasını daha net bir parlaklıkta görebilmeniz mümkün. Bunun için karşılıklı rahat bir biçimde oturun ve önce gevşeyin. Sonra dikkatle partnerinizin vücuduna bakın. Ve, bakışlarınızı yavaş yavaş baş kısmına doğru kaydırın. Giderek başın hemen üzerinde boşluğa dikkatle bakın. Bu esnada partnerinizin bedenini bütün olarak görmeye çalışın.

  Başın etrafında mavimsi bir aydınlanma oluşmaya başlayacak. Bu aydınlanmayı gördüğünüz zaman bakışlarınızı vücudun etrafında dolaştırın.

  Daha sonra bu mavimsi haleyi, gittikçe daha yoğun ve ışıklı görmeye başlayacaksınız. Çalışmalarınızı ilerlettikçe aurayı renkli ve parlak bir biçimde görebilirsiniz. Çalışma esnasında partnerinizin ve sizin vücudunuzun bazı bölgelerinde karıncalanmalar olabilir. Bu durum, auranızın o bölgelerde yoğunlaştığının işaretidir. Bu noktalarda çok daha yoğun ve parlak bir biçimde aurayı görebilirsiniz.

  Yaptığınız çalışmalarda başarılı olmak için kendinizi zorlamayın. İlk deneylerde hiçbir şey göremeyebilirsiniz. Düzenli olarak bu çalışmayı sürdürürseniz, görmeye başlarsınız. Ayrıca, ne kadar rahat bir çalışma içinde bulunursanız, görebilme ihtimaliniz o kadar artacaktır.   
Aurayı Görme yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Balıklarda görme

  Balıklarda görme

  Balıklarda görme Pek çok balığın gözü tek yönlü görür,her iki göz aynı maddeye bakmaz,aynı maddeyi görmez.Ama başın üzerinde bulunan gözlerin ikisiyle görme oluşabilirde;bunlar iki gözü aynı noktaya yöneltirler üç boyutlu görüş elde edebilirler,ama"lateral line sistem"denilen kenar duyuları ile çok uzaklardan olayları farkederler balıkların renk görme hassalarıda vardır,ama...
 2. Görme mekanizması..

  Görme mekanizması..

  Görmeyi sağlayan gözün tek bir bölümü değildir.Görme eylemini, olimpik bir bayrak koşusuna benzetecek olursak ; görmede görev alan tüm elemanlar da Göz ülkesi adına koşan atletlerdir. Herhangi bir cisimden yansıyan ışık ışını , göz kapakları arasından geçer ve saydam kornea tabakasına gelir. Korneada kırılarak, pupilla dediğimiz, gözün ortasındaki boşluğa ulaşır. Pupillanın arkasında bir çok...
 3. auranız ne renk?

  auranız ne renk?

  auranız ne renk auram ne renk auranız hangi aura rengi testi aura renkleri test Biz fark etmiyoruz belki, ama sokakta yürürken bile etrafımızı saran bir renk var. Duygusal ve zihinsel hallerimizin yansıması bu renk. Aura kelimesinin geçerliliğine inanmak için mutlaka Doğu felsefelerini takip etmek gerekmiyor. Baskın duygularımız ve tavırlarımız bize bir renk veriyor. O renk fiziksel olarak...
 4. Auramızı Görebilir miyiz

  Auramızı Görebilir miyiz

  melekleri görebilirmiyiz aura , nedir, rengi, ışık, evrendeki herkesin aura rengiyle ilgili yazımız burada arkadaşlar Canlıların etrafını saran enerji ışınları vardır, bu enerji, bedenin ruhsal ve fiziksel anlamda koruyucu kalkanıdır. Bu kalkana AURA diyoruz. Evrende ki her canlının kendine özel AURA rengi vardır. Reiki çalışmalarında , FİZİK DIŞI BEDEN olarak da bilinen, enerji bedenimiz...
 5. Bayanlar görmesin:)

  Bayanlar görmesin:)

  Kıslar demin buldum cok beğendim sizinle paylaşmak istedim şu yaramaz bakın hele yaaa :D:D http://www.youtube.com/watch?v=VKGZMzz__bI&feature=share

Sayfayı Paylaş