Avatar bunlar boru değil:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boru

Boru

Su borusu para kazanmak ve bereket anlamındadır. Boru çalmak, dedikoducu ve iftiracı birinin kişiliğinin ortaya çıkması anlamına gelir. Borudan su akmasını engellemek işlerin bozulmasına ve zarar edileceği demektir. Boru sesi duymak yalan nedeniyle kötü haber alacağınız anlamına gelir. Boru üretmek zorlukların sona ermesine ve işlerin iyiye gitmesine işaret eder. Su borusu para kazanmak ve...
  2. Bora

Bora

Bora görmek hayirli degildir. Bir bora eserek ken-disini bir kira veya bosluga sürükledigini görmek, isinden uzaklastirilacagina; bora ile evinden bir kiremit veya herhangi bir se-yin kopup düstügünü görmek, sikintiya; boradan kaçmak için bir duvar kenarina sigindigini görmek, basina gelecek bir dertten kurtulacagina delalet eder. Rüyada siddetli bora, firtina görmek, büyük bir tehlikenin...
  3. BiLiyormusun; hayaL ettiklerim bunlar değiLdi..

BiLiyormusun; hayaL ettiklerim bunlar değiLdi..

ßıLıyorum artık sevmeyeceksın benı, yuzumu gormek bıLe ıstemıyorsun bıLıyorum. ama en cok canımı acıtan bunLarı bana soyLemeden gercekLEstırmen oluyor... Oysa en basında herseyden vazgecmıstım ben, ama sen o herseyden vazgecmıs bır kosede unutuLmus, dısLanmıs sevgı fakırı oLan benı seveceğını soyLemıstın... Bunun ıcın ne cok emek sarfedıp benı olduğum yerden cıkarmıstın; karanLıktan... Bır mum...
  4. Bunlar yağları değil sizi yakar

Bunlar yağları değil sizi yakar

İş stresi ve yoğunluk yüzünden hareketsiz geçen yaşantımız, birçok fizyolojik rahatsızlığa sebep olmaktadır. Bunların başında gelen şişmanlık ise fiziksel olduğu kadar sosyal hayatımızı da etkilemektedir. Kilo vermek için onlarca farklı yöntem uygulanmakta ama bunları çoğu yanlış bilgilere dayanmakta ve kilo verdirmekten başka her şeye yaramaktadırlar. Şişmanlıktan kurtulmak için uygulanan...
  5. Bunlar Tablo Değil Dizüstü Bilgisayar

Bunlar Tablo Değil Dizüstü Bilgisayar

Dizüstü bilgisayar modifiye edilir mi demeyin :D Bunlar tablo diye de iddia etmeyin yanılırsınız :D Bunlar dizüstü bilgisayar :)

Sayfayı Paylaş