Avrupa Yakasinda Burhan Mi Gaffur Mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Yakası Burhan Sözleri

Avrupa Yakası Burhan Sözleri

avrupa yakası sözleri avrupa yakasi sözleri burhan burhanın yakası burhan geriiiii,, geriiii, garyyy whats going on litfen ama bi ipucu verebilirmisin gaffurrrr Eleride pis miydi temiz miydi belli deil , pis miydi temiz miydi belli deil laf laf laf laf hep laf!! Nie Hep İyİ İnsanların Başına Geliy Böle Kötü Şeler ? Kural mı Bu? şiyle düşünisun girçikten beni çık iziyısınnn Papucumun...
  2. Avrupa Yakası - Burhan Ucuzluk Mağazasında

Avrupa Yakası - Burhan Ucuzluk Mağazasında

YouTube - Avrupa Yakası - Burhan Ucuzluk Mağazasında
  3. Avrupa Yakası Burhan Sözleri | Nickleri !!

Avrupa Yakası Burhan Sözleri | Nickleri !!

geriiiii,, geriiii, garyyy whats going on litfen ama bi ipucu verebilirmisin gaffurrrr Eleride pis miydi temiz miydi belli deil , pis miydi temiz miydi belli deil laf laf laf laf hep laf!! Nie Hep İyİ İnsanların Başına Geliy Böle Kötü Şeler ? Kural mı Bu? şiyle düşünisun girçikten beni çık iziyısınnn Papucumun saataaanistiiiiiiii! litfen ımaaaa!!!! kimki bu. kim bu böyle senli benli konuşiyy....
  4. burhan admin gaffur mod :D

burhan admin gaffur mod :D

+Burhan bak sana ne diyecem -bıyır canıım +Beni mod yapsana -Niye ama bi neden söle bari +neden yoksa beni beğenmiyormusun? -yok canım olurmu öle şey ben sadece.. +ee neymiş -imzanda cinayet resmi koymuşsun gaffur... +bi sakıncası mı var -yooo yok aslında amaa +Bırhan yaptınmı beni mod -yaptım yaptım hayrını gör + şimdi ana sayfayı kırmızı yapalım kan rengi heheh -olmazz mavi ii öle +bi...
  5. manyak komik avrupa yakası burhan sözleri

manyak komik avrupa yakası burhan sözleri

burhan sözleri manyak komik sözler manyak komik nickler avrupa yakası burhan sözleri sözler Bende bir Meleğim bende anadolu çocuğuyum ben idari müdürüm şşşş makbileeee :haha: Sevilen dizi Avrupa Yakasından Burhan Altıntop'un en komik seçmece sözleriyle size msn iletiliri buyrun :D:D sen baa mi diklenion ha köylü cocuu ben senin gibileri cok hisaya sohtum senimi sohamicam tirbiyisiz kibilay...

Sayfayı Paylaş