Avşar Kızı Avşar oluyor

fırtına

fırtına

Yeni Üye
Üye
Avşar Kızı Avşar oluyor
Resmi evraklarda eski eşinin soyadı ile anılan Hülya Avşar kendi soyadına dönüyor......

ÇİLİNGİROĞLU'NU TAMAMEN SİLDİ
MakeThumb.aspx

SEKİZ YIL EVLİ KALDIĞI KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NDAN 2005 YILINDA RESMEN BOŞANAN HÜLYA AVŞAR, EVLİLİĞİNDE KULLANDIĞI “ÇİLİNGİROĞLU” SOYADINI RESMİ EVRAKLARDAN SİLDİRMEK ÜZERE HAREKETE GEÇTİ. İŞE OTOMOBİL RUHSATLARINDAN BAŞLADI.

Kendi soyadını istiyor

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu 1997 yılında Paris’te nikah defterine imza atmıştı.Avşar kızları Zehra’ya 3 aylık hamileyken gerçekleşen bu evlilik tam sekiz yıl sürdü. Ve çift 2005 yılında resmen boşandı. Ama aradan geçen dört yıla rağmen bazı resmi evraklarda Avşar’ın soyadı hâlâ Çilingiroğlu olarak geçiyordu. Sanatçı, Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç ile evlenmesinin ardından “soyadı değişikliği” için harekete geçti.

Ruhsatlar değişecek

Eski eşinin soyadını resmi belgelerinden sildirmek isteyen Avşar, ile otomobil ruhsatlarından başladı. Ve üzerine kayıtlı otomobillerin ruhsatlarındaki Hülya Çilingiroğlu adının Hülya Avşar olarak düzeltilmesi için işlemleri başlattı. Diğer yandan bu gelişme, Avşar’ın uzun zamandır birlikte olduğu Sadettin Saran ile evlilik hazırlığı yaptığı iddialarını da çürüttü. Magazin kulislerinde, “Ufukta evlilik görünse soyadı değişikliği için şimdi harekete geçmezdi” dedikoduları dolaşıyor.
 
Son düzenleme:
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
hmmm hayırlısı :D
 
Üst