1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı.

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Helin Avşar, sözlerini kendisinin yazdığı 'Müzik Bitti' şarkısını okuyup youtube'a koydu. Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı. Albüm çıkarmaya hazırlanan küçük Avşar bu yolla nabız yokluyor..
  Geçen sene 'Şarkı Söylemek Lazım' yarışmasına katılıp şarkı söyleyen Helin Avşar, albüm yapmak için uzun süredir çalışmalarını sürdürüyor. Ancak albümü çıkartmaya bir türlü cesaret edemeyen Avşar, sözlerini kendisinin yazdığı 'Müzik Bitti' şarkısını youtube'a koydu. Kısa sürede 700 kişi tarafından tıklanan Helin Avşar, sesine ve şarkısına yapılan olumlu yorumlar üzerine albüm çalışmasına ağırlık verme kararı aldı. Sezen Aksu'dan da şarkı alan ve stüdyoya kapanan Helin Avşar, sözlerini kendisinin yazıp düzenlemesini Onur Betim'in yaptığı 'Müzik Bitti' şarkısına çok güveniyor.

  ŞARKI SÖYLEMEYİ ÇOK SEVİYORUM
  Şarkı söylemeyi çok sevdiğini, ablası Hülya Avşar'ın da kendisini desteklediğini söyleyen Helin Avşar, çalışıp kendini geliştirdiğini söyledi. Yeni yayın döneminde bir TV kanalına moda programı da sunacak olan Avşar, "Başarılı olmak istiyorum. Şimdiye kadar bana çok albüm teklifi geldi. Ama kabul etmedim. Doğru zamanı bekliyorum" dedi.

  Müzik Bitti
  Müzik böyle başladı
  Ritm bozuk, hatta detone
  Bir yol hikayesi böyle başladı
  Müzik bitti
  Bastım gaza bağırdım sana
  Bir bitiş hikayesi
  Böyle başladı
  O barda sarmaş dolaş, karşımda
  Uymadı hesabına ben çıkınca karşına
  1 kariyer bitti, 2 çirkinleştin, 3 herkes bitti
  Müzik bitti, işin bitti, ginseng bitti
  Özür dilemek için çok erken
  Dur bas bir topa, bir dinlen
  Görüyorum gözünde hikayen
  Yalan hikayen

   
Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kısa sürede 4/4 makyaj

  kısa sürede 4/4 makyaj

  Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı (concealer) kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık olmalı. Kapatıcıyı parmaklarınızla cildinize iyice yedirin. Fondöteninizi uygulayın. Fondöten rengini cildinizle aynı tonda veya yarım ton daha açık seçin. Büyük bir...
 2. Helin 1 saate 700 kez tıklandı ??

  Helin 1 saate 700 kez tıklandı ??

  Helin 1 saate 700 kez tıklandı Helin Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı. Helin Avşar, sözlerini kendisinin yazdığı 'Müzik Bitti' şarkısını okuyup youtube'a koydu. Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı. Albüm çıkarmaya hazırlanan küçük Avşar bu yolla nabız yokluyor.. Geçen sene 'Şarkı Söylemek Lazım' yarışmasına katılıp şarkı söyleyen Helin...
 3. Kısa sürede bronzlaşmanın yolları

  Kısa sürede bronzlaşmanın yolları

  kısa sürede bronzlaşmak hızlı bronzlaşmanın yolları bronzlaşmanın yolları evde çabuk bronzlaşmak için ne yapmalı Çok az bir tatil zamanınız var ama siz bu kısa sürede bronzlaşmak istiyorsunuz.İşte sizler için gerekli olan hızlı bronzlaşmanın yolları Güneşi çok seviyorsanız ama aynı zamanda hassas bir cildiniz varsa, güneşin cildinize vereceği zararları minimuma indirmek için bazı önlemler...
 4. Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

  Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

  Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? çabuk saç uzatmak için ne yapmam lazım. Arkadaşlar, sizler bilirsiniz belki çünkü sizi takip ediyorum güzellik konularında sürekli araştırma yapıyorsunuz. Lütfen Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? bilen varsa banada önerilerde bulunsun.
 5. Fetih 1453 kaç kişi tarafından izlendi

  Fetih 1453 kaç kişi tarafından izlendi

  Fetih 1453 seyirci rekoru nedir? Fetih 1453 kazancı ne kadar? Fetih 1453 isimli film kaç kişi tarafından izlendi şimdiye kadar ?

Sayfayı Paylaş