avukatin Hakim Veya Savci Ile Hisimlik Veya Evlilik Münasebeti:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
avukatin Hakim Veya Savci Ile Hisimlik Veya Evlilik Münasebeti:
Madde 13 - Bir hakim veya Cumhuriyet Savcısının eşi, sebep veya nesep itibariyle usul ve füruundan veya ikinci dereceye kadar (Bu derece dahil) hısımlarından olan avukat, o hakim veya Cumhuriyet Savcısının baktığı dava ve işlerde avukatlık edemez.

Karadayı Dizi Oyuncu ‘Cenan Çamyurdu’ (Avukat Erdal) Kimdir? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
ÜCRETSİZ AVUKAT NASIL TUTULUR? ÜCRETSİZ AVUKAT NASIL TUTULUR?
adli yardım nedir,barodan ücretsiz avukat nasıl tutulur,barodan avukat nasıl tutulur,barodan ücretsiz avukat nasıl talep edilir,ücretsiz avukat tutma hakkında bilgiler, 38423 Adli yardım kendisinin ve ailesinin...
Adalet Sarayı 0
Kiracı tahliyesi avukat ücretleri 2014 Kiracı tahliyesi avukat ücretleri 2014
Kiracı tahliyesi avukatlık ücreti 2014,kiracı tahliyesi avukat,kiracı tahliye avukat ücreti,avukat ücretleri, 35538 Tahliyenin ev sahibi tarafından istenmesine rağmen kiracının evi tahliye etmemesi, ev sahibine bazı...
İcra ve İflas Hukuku 0
Anlaşmalı boşanma davasında avukat tutmam gerekir mi? Anlaşmalı boşanma davasında avukat tutmam gerekir mi?
anlaşmalı boşanma davasında avukat tutmamız gerekiyor mu,anlaşmalı boşanmak istiyorum avukat gerekir mi,anlaşmalı boşanma davası,anlaşmalı boşanma davasında avukat süreci kısaltırmı,anlaşmalı boşanma hakkında bilgiler...
Kadın ve Hukuk 0
boşanma davası için avukat tutmaya zorunlumuyum boşanma davası için avukat tutmaya zorunlumuyum
Arkadaşlar boşanma sürecindeyim ve sormak istediğim bir avukat tutmak zorundamıyım?Avk tutmadan boşanamazmıyım?
Soru-Cevap 1
Karadayı Dizi Oyuncu ‘Cenan Çamyurdu’ (Avukat Erdal) Kimdir? Karadayı Dizi Oyuncu ‘Cenan Çamyurdu’ (Avukat Erdal) Kimdir?
Bu konu Karadayı dizi oyuncularına yer vermektedir. ATV ekranlarının sevilen dizisi Karadayı da avukat karakterini canlandıran Cenan Çamyurdu dizide ki ismi ile avukat Erdal hakkında sizlere biyografi bilgilerini sunuyoruz. Usta oyuncumuz...
Karadayı 0