Avukatliğin Sürekli Olarak Başka Bölgede Yapilmasi:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Avukatliğin Sürekli Olarak Başka Bölgede Yapilmasi:
Madde 67 - Bir avukat, levhasında yazılı bulunduğu baro bölgesi dışında sürekli olarak avukatlık eder veya disiplin cezası gerektiren bir eylemde bulunursa, o yer barosu yönetim kurulu tarafından bu konuda düzenlenecek tutanak, gereken işlem yapılmak üzere, avukatın levhasında yazılı olduğu baroya gönderilir.

Avukatliğa Kabulde Engeller: hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
çocuğum sürekli korkuyor  yardıım lütfen çocuğum sürekli korkuyor yardıım lütfen
iyi günler 6 yşında bir oğlum var geceleri uykudan kalkıp ağlıyor yanımıza gelmeye bile korkuyor ne yapmalıyım. çocuğu olup korkanlar varsa yardımcı olabilirmi
Soru-Cevap 1
Hırsız karga sürekli terliğimi çalıyor Hırsız karga sürekli terliğimi çalıyor
Arkadaşlar son 3 aydır kargalarla başım dertte . Geçen yıl şu an oturduğum eve taşındık. Bir gün baktım balkon terliklerinden biri ortada yok. Acaba misafir çocukları aşağıya falanmı attı diye düşündüm ki, misafir çocuklarının balkona çıkmasına...
Dert Köşesi 12
Avukatliğin Amaci: Avukatliğin Amaci:
Madde 2 - (Değişik fıkra: 02/05/2001 - 4667/2. md.) Avukatlığın amacı; hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak...
Avukatlık Hukuku 0
Avukatliğa Kabul şartlari: Avukatliğa Kabul şartlari:
Avukatlık mesleğine kabul edilebilmek için : a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, b) Türk hukuk fakültelerinden birinden mezun olmak veya yabancı memleket hukuk fakültesinden mezun olup da Türkiye hukuk fakülteleri programlarına göre...
Avukatlık Hukuku 0
Avukatliğa Kabulde Engeller: Avukatliğa Kabulde Engeller:
a) (Değişik bend: 02/05/2001 - 4667/5. md.) Taksirli suçlar hariç kesinleşmiş bir kararla iki yıldan fazla hapis veya bir yıldan fazla ağır hapis cezasıyla veya basit ve nitelikli zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik...
Avukatlık Hukuku 0