Ay Işığında Dans

ARWEN

Yeni Üye
Üye
Ay Işığında Dans
ay ışığında dans
Bir yerlerde varsın biliyorum Birgün ellerim dokunacak Yüreğim kafesinden çıkarak Karışacak çağlayanlara Biliyorum sen ve ben Aynı düşün içindeyiz. Sen beni ben seni arıyoruz. Kelebeklere baktığında Senin de gözlerin doluyor Düşündükçe, Güzelliklerini ve kısacık ömürlerini Dün gece yine aynı düşü paylaştık Atlayıp bir gemiye dünyayı dolaştık sevgili Yunusların çığlıklarıydı şarkımız Ve yıldızlar Ve ay parlıyordu üzerimizde Sen iç çekiyordun sevdiğim Çünkü Bu düşün sonunda Yine aynı dünyada Düşlerin kadar uzak Yüreğin kadar yakın olacaktım Ben de senden uzak olmanın acısını çekiyorum Yaşadıkça bu acıyı Seni daha çok seviyorum Biliyorum Birgün Düşlerim kadar uzak Yüreğim kadar yakın olmayacaksın. Yüreğimde ve elimi uzattığımda Dokunabileceğim kadar yakınımda olacaksın. Ansızın Çıkacaksın düşlerden Kapkara gözlerin bir ışık olup Sızacak geceme Gecem yıldız olacak gökyüzüne Okyanuslardan dağlardan Gelen rüzgar, Al beni Götür o uzak Diyarlara. Kaldırmıyor yüreğim bu ağırlığı; Kalbim, Ellerim, Kanıyor. Kalbim ellerimde Ellerim ise üşümekte. Dinle Rüzgarın şarkısını Ağıtlar yakar gibi sevdaya Ve yalnızlığa Kelimelerim ne kadar da çaresiz Nasıl da sessiz Boğazım düğümleniyor Sonra; Gözlerim nehir oluyor, Bulut oluyor, Ve sonra Uzun bir yolculuğa çıkıyor Düşüncelerim Parçalara ayrılıyorum Her parçam ayrı bir ülkede Sonra birden O aklımı alıp götüren müziğin sesi Ay ışığında dansediyorum Yıldızlarla... Yakamozlar yanıyor Dalgalar vurdukça. . .

Ce: Ay Işığında Dans

çok romanatik bir gif emeğine sağlık

Ce: Ay Işığında Dans

Bencede.........:)

Geri