Etiketler:
  1. sorucu melek

sorucu melek Forum Okuru

ayak detoks bandı kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sorucu melek tarafından paylaşıldı.

ayak detoks bandı kullananlar varsa memnun kaldınızmı kaldıysanız kullanıcı yorumlarınızı izlenimlerini falan buraya bildirebilirmi acaba bende alıp kullanacam ama yorumlara göre almayı düşünüyorum işe yaramıyorsa boşuna almamın bir anlamı yok diye düşünüyorum

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    225
    Ödül Puanları:
    63
    almanızı öneririm annem kullandı ve herşeyden evvel negatif elektiriği alıyor,ve zaten pakette belirtiyor şikayetiniz neresiyse o kısma yapıştırıyorsunuz.Yalnız biraz pahalı ama kullanın faydasını göreceksiniz.

ayak detoks bandı kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet döneminde ağrı kesici kullananlar ne öneriyor bana

adet döneminde ağrı kesici kullananlar ne öneriyor bana

iyi günler, adet dönemlerim korkunç geçiyor, ben de ağrı kesici alıyorum ama zararı var mı ?
  2. koşu bandı kullananlar

koşu bandı kullananlar

merhabalar benim sorum aranızda koşu bandı kullan varmı varsa faydası oluyormu spor salonuna gidecek zamanım yok çalışan bir bayanım eve koşu bandı almayı düşünüyorum eğer fazla kilolar için faydalı oluyorsa alayım yoksa hiç boş yere almim diyorum. Birde sorum şu hergün koşu bandına çıkmak gerekiyormu ve üzerinde zaman olarak ne kadar kalmak gerekiyor
  3. aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi?

aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi?

selamınhello cümleten.sivilce için zincirlerimi ve inadımı kırdım cildiyeye gittim sol yanağımda küçük küçük sağ yanağımda 2 tane kırmızı birazcık büyük 3-5 de küçük sivilceler var.tohtor bey bana aknetrent virdi 10 mg.içinde 30 tene var ama internetten baktım birde ne göreyim? çoğu kişi o kadar yan etkili ilacı 40 mg filan kullanmış hemde 6 ay! doktor bana hiç bişey demedi böyle bide krem...
  4. ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

merhabalar ben 23 ocaktan beri düzenli olarak ovulasyon testi kullanıyorum. her gün test yapıyorum. adet döngüm 32 gün en son 6 ocakta adet oldum. testi yaptığım günden beri ikinci çizgi hep var hep silik ve koyuluğu kalınlığı hiç değişmiyor. ama netteki hesaplayıcılara baktığımda 19-24 ocak tarihi yumurtlama dönemi diyor ama benim 2. çizgim hiç koyulaşmadı bu normal mi sizce
  5. Sholl Ayak bakım ürünlerini kullananlar

Sholl Ayak bakım ürünlerini kullananlar

Kızlar bilmiyorum acaba çok ayakta kalmaktan mıdır ama topuklarımın ciddi bir bakıma ihtiyacı var bu reklamlarda görüyordum bir ara sholl ayak bakım ürünü vardı acaba işe yarar mı yumuşatır mı topuklarımı kullanan varsa yardımcı olun lütfen. Uzun süre kullanmak mı gerekiyor birde?

Sayfayı Paylaş