Etiketler:
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Ayakkabı, Ayakkabı Olalı Böyle İtibar Görmedi

Konu, 'Çöplük' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ayakkabı, Ayakkabı Olalı Böyle İtibar Görmedi

< Konu Resmi..>
    :)

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ayakkabı, Ayakkabı Olalı Böyle İtibar Görmedi

heheheeee..adam nerden geldıgını sasırdı valla..allah daha beter etsınheheheeee

emegıne saglık

Ayakkabı, Ayakkabı Olalı Böyle İtibar Görmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyle şömine görmediniz !!!!!!!!!!!

böyle şömine görmediniz !!!!!!!!!!!

yani sahsen bem ilk defa görüorum bu sömine tavandan yere sarkıtılıyor tehlikeli olabilir gibi geldi bana ama yorum sizin :laugh:
  2. Böyle düğün görmediniz!!!!!

Böyle düğün görmediniz!!!!!

sakarya köy düğünleri güzel oynayan gelinler bulgaristandüğünleri Böyle düğün görmediğinize eminim çünkü bende görmedim:D Zaten haberin ilginçliği için konuyu açmaya karar verdim Bakın sakarya 'ya bağlı bir köyde hala uygulanan çok ilginç bir düğün geleneği varmış haberle ilgili detaylı bilgiyi veriyorum arkadaşlar Sakarya'nın Ferizli ilcesi Ağacık köyünde sürdürülen gelenekte gelin ve...
  3. Ben böyle davlumbazlar görmedim

Ben böyle davlumbazlar görmedim

YANİ TASARIMLAR GELİŞİYOR ÇAĞ DEĞİŞİYOR DERKEN ALDI BAŞINI GİDİYOR:) BİRBİRİNDEN İLGİNÇ TASARIMLARIN YOGUNLUKTA OLDUGU GÜNÜMÜZDE FARKLI ESYALARA İLGİ DAHA FAZLA BUNU DÜŞÜNEREK OLSA GEREK Barriviera Cappe FİRMASI İLGİNÇ DAVLUMBAZLAR ÜRETMİŞ BEN BAYILDIM AÇIKCASI YORUM SİZİN...
  4. böyle ayakkabı gördünüz mü?

böyle ayakkabı gördünüz mü?

böyle ayakkabınız olsun ister misiniz:piha:
  5. Yüksek Topuksuz Ayakkabılar...Böylesini Görmediniz..

Yüksek Topuksuz Ayakkabılar...Böylesini Görmediniz..

Yüksek Topuksuz Ayakkabılar Yüksek Topuksuz Ayakkabı Modelleri Lady Gaga, sokak modasına bir ayakkabı modeli bahşetti: Yüksek topuksuz ayakkabılar. Çok acayip değil mi? Hem yüksek hem topuksuz, nasıl olur ki? Oluyormuş, ben gördüm, siz de görün! Merak ediyorum Bu ayakkabıları giymeyi düşünürmüsünüz?...:) Ben giymeye korkarım açıkçası bunları:D:D İşte topuklu ayakkabı ve topuksuz...

Sayfayı Paylaş