Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Aydınlatmada estetik

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Aydınlatmada estetik < Konu Resmi..>
  “Dekorasyonun önemli bir parçası olan aydınlatma ürünlerinin estetik boyutunu da titiz bir biçimde değerlendiren Bakara Collection; göz alıcı tasarımlar ile en iyiyi, en güzeli müşterileri için biraraya getiriyor.”

  22 yıldan bu yana müşterilerine hizmet veren Bakara Collection; aydınlatmanın insan hayatındaki öneminin bilinci içerisinde sadece aydınlanmak için değil, aynı zamanda estetiği de göz önünde bulundurarak, doğru yerde doğru ürünleri kullanıp, mekanlarınızı renklendiriyor.

  1979 yılında Şişhane’de kurulan Bakara Collection, Göztepe’de ve daha sonra da Levent’te hizmete sunduğu showroomlarıyla her mekandaki aydınlatma ihtiyacınıza yanıt veriyor. Aydınlatmanın işlevsellik ve görselliğini gözardı etmeyen Bakara Collection, her zevke uygun modelleriyle dikkat çekiyor.

  < Konu Resmi..>
  Bakara, klasikten moderne uzanan ürün yelpazesine, yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde yenilerini ekledi. Mağazada yer alan 90’a yakın modern ve klasik aydınlatma ürünü İtalya ve İspanya’nın seçkin firmalarından ithal ediliyor. Dekorasyonun önemli bir parçası olan aydınlatma ürünlerinin estetik boyutunu da titiz bir biçimde değerlendiren Bakara Collection; göz alıcı tasarımlar ile en iyiyi, en güzeli müşterileri için biraraya getiriyor.


  Bronz, bronz üzeri altın kaplama, krom, cam ve alabastro mermer gibi çeşitli malzemelerden üretilen ürünler, kullanımları ve şıklıklarıyla mekanlara görsel ve fonksiyonel çözümler sağlıyor. Bundan sonraki yıllarda da sürekli yenilenmeyi hedefleyen BC, aynı zamanda mimari danışmanlık ve teknik servis elemanları ile de müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

   
Aydınlatmada estetik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. estetik

  estetik

  plastik cerrah tuğrul turan op dr tuğrul turan iletişim dr iletişim Ülkemizde estetik cerrahiye olan ilginin artmasıyla birlikte erken yaşlarda yapılan estetik operasyonların oranı da arttı. Oysa, vücut gelişimini tamamlamadan yapılan bu işlemler daha sonra tekrar edilmeye mahkûm. Kişinin psikolojisini bozabilir. 'Kadın İsterse' adlı dizide Hülya Avşar'ı senaryo gereği 25 yıl gençleştiren...
 2. Aydınlatma armatürleri

  Aydınlatma armatürleri

  Aydınlatma armatürleri Aydınlatma armatürleri artık sınır tanımıyor. Seçilen her temaya uygun bir lamba bulmak ve bunu diğer dekorasyon ögeleri ile desteklemek artık çok kolay. Hatta içi farklı dönemlerde farklı şekilde gül yaprakları, talaş kâğıtlar, renkli boncuklar ile dolduruabilen dinamik lambalar hayatımıza renk ve esneklik katıyor.
 3. Kroma aydınlatma...

  Kroma aydınlatma...

  Kroma aydınlatma... Tasarım Oscarları olarak bilinen Uluslararası Ürün Tasarım Ödülleri’nde bu senenin kazananları arasında aydınlatma kategorisinde ZUMTOBEL’in VIVO spot sistemi yer aldı. 360 Derecelik Ayar Aralığı Türkiye temsilciliğini Kroma Aydınlatma’nın üstlendiği ZUMTOBEL’ın yeni nesil spotu Vivo, özellikle fonksiyonelliği ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Vivo’yu özel...
 4. Aydınlatmalar

  Aydınlatmalar

  aydınlatmada ışık renginin önemi ışık kaynaklarının insan yaşamındaki yeri duvar aydınlatmaları hayatımızdaki aydınlatmalar Yatak odası aydınlatmasının dinlenme, makyaj yapma, giyinme ve okuma gibi gereksinimlere yanıt verecek şekilde dengeli olması gerekiyor. House Beatiful dergisi yatak odalarının nasıl doğru aydınlatılacağını anlatıyor. Yatak odalarında dinlendirici bir genel...
 5. Yaratıcı dekorasyon fikirleri ile farklı dekoratif görünümler

  Yaratıcı dekorasyon fikirleri ile farklı dekoratif görünümler

  Yaratıcılık el becerisinden ibarettir. Bir kişi yaratıcı dekorasyon yapmak istiyorsa biraz da kendi fikirlerine ve farklı düşünebilme yeteneğine güvenmelidir. Yaratıcı dekorasyon tekdüze fikirler ya da çok tanıdık dekoratif objeler ile gerçekleştirilemez. Renkler, desenler, çizgiler, modern objeler gibi tercihler ile bunların şekil değiştirmiş biçimlerini ortaya koyabilen dekor fikirleri...

Sayfayı Paylaş