ay'ı çekmişler....çok ihtişamlı olmuş....

Demet Sağıroğlu - Ben Anneme Çekmişim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Cyclo progynova kullandım bıraktım Adetim cok fazla gecikti Cyclo progynova kullandım bıraktım Adetim cok fazla gecikti
cyclo progynova kullandım adet oldum ve bıraktım. Ondan önce yasmin kullanıyordum ama bırakmaya yakın cyclo progynova ya geçiş yaptım. 44 gündür adet olmayı bekliyorum ve gelmiyor. Gebelik testi yaptım bugun saat 16.00 civarı negatif çıktı. Neden...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
Beta hcg değerim çok yüksek ikizlere mi hamileyim Beta hcg değerim çok yüksek ikizlere mi hamileyim
Merhabalar Kızlar.5 haftalık hamileyim. 5. hafta beta hcg değerim 14146 çıktı. Normalinde seyreden değerin 3000 olması gerekiyordu ikiz gebelik olma ihtimali var mı acaba. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
Soru-Cevap 1
Bir çok gebelik belirtisi yaşıyorum Hamilemiyimmm Bir çok gebelik belirtisi yaşıyorum Hamilemiyimmm
1aylık evliyim eşimle çocuk istiyoruz adetim 2 hafta var bugün Sol kasik ağrım oldu sabah siddetliyken aksam o kadar yoğun değildi. Ayrıca 2 gündür kabizim. Sizce hamile miyim
Gebelik 1
Gül Hanımın oğluşu kime çekmiş dersiniz??? Gül Hanımın oğluşu kime çekmiş dersiniz???
gül hanımın annesi Sevgili Gül ablamızın oğluşu bakın nelere başlamış çokta tatlı maaşallah tıpkı annesi sanik dimi meleklerim :D [FONT=Comic Sans...
Komik Resimler 1
Demet Sağıroğlu - Ben Anneme Çekmişim Demet Sağıroğlu - Ben Anneme Çekmişim
Bir genceciktir taze Aşka düştün daha ziyade Para puldan geçmişim Ben anneme çekmişim Yalnızlığı seçmişim Ben anneme seçmişim Bana diyorlar evlen Henüz gençken güzelken Onları geçmişim Ben anneme çekmişim
C-D Harfli Şarkılar 0