ay'ı çekmişler....çok ihtişamlı olmuş....

Demet Sağıroğlu - Ben Anneme Çekmişim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kedim, yavru kedime çok baskın geliyor. Nasıl engellerim? Kedim, yavru kedime çok baskın geliyor. Nasıl engellerim?
Arkadaşlar merhaba, ben önceden bir kedi sahiplenmiştim. Sekiz aylık civarı tekir ankara kırması. Başka bir tane de yavru sahiplendim. üç aylık civarı. Büyük kedim küçük kedime oyunlarda hep baskın geliyor. Aslında iyi anlaştılar ancak küçük...
Kedi ve Köpek Bakımı 0
çok çekingenim Yardımmm çok çekingenim Yardımmm
Arkadaşlar ben önceki mesajımda çekingen olduğumu belirtmiştim. Arkadaşlarım bana birisini önerdi, bu kişiyle birlikte olma ihtimalimiz var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bana yardım edebilir misiniz?
Tavsiye Al 3
Çok çekingenim ne yapacağım? Çok çekingenim ne yapacağım?
Ya ben karşı cinsle iletişim kurmak konusunda çok çekingenim. Arkadaşlarım arada tanıştırmaya çalışsa da birileriyle konuşamıyorum. Çekiniyorum. Düzeltmek için ne yapabilirim? Tavsiye verebilecek olan var mı?
Kadınlar 1
Gül Hanımın oğluşu kime çekmiş dersiniz??? Gül Hanımın oğluşu kime çekmiş dersiniz???
gül hanımın annesi Sevgili Gül ablamızın oğluşu bakın nelere başlamış çokta tatlı maaşallah tıpkı annesi sanik dimi meleklerim :D [FONT=Comic Sans...
Komik Resimler 1
Demet Sağıroğlu - Ben Anneme Çekmişim Demet Sağıroğlu - Ben Anneme Çekmişim
Bir genceciktir taze Aşka düştün daha ziyade Para puldan geçmişim Ben anneme çekmişim Yalnızlığı seçmişim Ben anneme seçmişim Bana diyorlar evlen Henüz gençken güzelken Onları geçmişim Ben anneme çekmişim
C-D Harfli Şarkılar 0