ay'ı çekmişler....çok ihtişamlı olmuş....

Demet Sağıroğlu - Ben Anneme Çekmişim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bir çok belirtiyi yaşıyorum sizce hamilemiyim ? Bir çok belirtiyi yaşıyorum sizce hamilemiyim ?
Arkadaşlar eşimle ilişkiye girerken hep korunurduk bir haftadır korunmuyoruz ve kasik ağrımlarim var aynı adet sancısı gibi adet olmama daha 1 hafta var gosulerim şişti uçları kirmizilasti bel ağrım var ve cildimde sivilceler çıktı tuvalete çok...
Soru-Cevap 7
Sevgilim ceza evinde onu çok özlüyorum Sevgilim ceza evinde onu çok özlüyorum
Arkadaşlar sevgilim cezaevinde 3 ay oldu kendimi çok yalnız hissediyorum özlüyorum haber alamıyorum bu acı nasıl geçer
Kadınca 5
Beta hgc degerim cok yuksek Beta hgc degerim cok yuksek
Merhabalar son regl baslangicim 2 marti ve 21 marta beta hgc degerim sifirdi. 6 nisanda yaptigimda ise 5490.46 bu normal mi bana bir bilgi verirmisiniz
Gebelik 1
Gül Hanımın oğluşu kime çekmiş dersiniz??? Gül Hanımın oğluşu kime çekmiş dersiniz???
gül hanımın annesi Sevgili Gül ablamızın oğluşu bakın nelere başlamış çokta tatlı maaşallah tıpkı annesi sanik dimi meleklerim :D [FONT=Comic Sans...
Komik Resimler 1
Demet Sağıroğlu - Ben Anneme Çekmişim Demet Sağıroğlu - Ben Anneme Çekmişim
Bir genceciktir taze Aşka düştün daha ziyade Para puldan geçmişim Ben anneme çekmişim Yalnızlığı seçmişim Ben anneme seçmişim Bana diyorlar evlen Henüz gençken güzelken Onları geçmişim Ben anneme çekmişim
C-D Harfli Şarkılar 0