Aylar sonra ön kapıda

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Aylar sonra ön kapıda
Kıyafetleri nedeniyle sık sık gündeme gelen ve bundan rahatsız olduğu öğrenilen Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, dün Bakanlar Kurulu’na aylar sonra yeniden şeref kapısından girdi. < Konu Resmi..>
Özellikle kırmızı ayakkabılarıyla basında yer almasının ardından Bakanlar Kurulu’na gelişinde Başbakanlığın C kapısını kullanmayı tercih eden Çubukçu, dün buna son verdi. Ama Çubukçu, yine uzun ince topuklu ayakkabıları ve şık kıyafetiyle foto muhabirlerinin dikkatini çekti.

KAYNAK:hürriyet.com

Doğumdan Kaç Ay Sonra Diyete Başlamalı sizce hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
3 ay sonra yapılan gebelik testi doğru çıkar mı ? 3 ay sonra yapılan gebelik testi doğru çıkar mı ?
Merhaba 3 ay sonra idrarda gebelik testi dogru cikar mi iki kere yaptım negatif cikti
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
İlişkiden 5 ay sonra hamilelik olur mu Hamile miyim ? İlişkiden 5 ay sonra hamilelik olur mu Hamile miyim ?
Merhaba kizlar ben 5 bucuk ay önce bi iliski yasadim ama korunduk ilişkiden2 ay sonra idrar testi yaptim negatif cikti 1 ay once de karnimdaki hareketlenmelerden suphelenip tekrar test yaptim yine negatif cikti ama 3 saat sonra ikinci cizgi silik...
Bilmedikleriniz 2
hamilelikte 3 ay sonra üstüne görme olur mu hamilelikte 3 ay sonra üstüne görme olur mu
benim adetim şubatın 26 sında oldu şubattan mayısın 15 ne kadar adetim olmadı mayısın 15 de 3 günlük az az kanama oldu doktorada gidemedim acaba üstüne görme olabilirmi bana yardım eder misiniz
Gebelik 0
Bu Maske İle 1 Aydan Sonra Saçlarınız Uzayacak! Bu Maske İle 1 Aydan Sonra Saçlarınız Uzayacak!
Bu konu; Bu Maske İle 1 Aydan Sonra Saçlarınız Uzayacak hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçları kısa olanlar ya da...
Saç Bakımı 0
Doğumdan Kaç Ay Sonra Diyete Başlamalı sizce Doğumdan Kaç Ay Sonra Diyete Başlamalı sizce
Hamilelik süresince aldığım fazla kiloları vermek istiyorum hem de bir an önce vermek istiyorum da Doğumdan Kaç Ay Sonra Diyete Başlamalı bu konuda bilgim yok sizce Doğumdan Kaç Ay Sonra Diyete Başlamalı ?
Soru-Cevap 1